Reklama

Rodím už?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 05:12
Rodím už?

Ahoj, omlouvám se za anonymitu, ale mam tu dost přátel a nechci zatim šířit nějakou paniku.
Jsem 40+1. Akorat vecer me začalo tvrdnout bricho a takove silnější menstruační bolesti. Ale vubec ne pravidelne, nejdriv to byla nějaká pulhodinka, hodinka, pak 10min, ted 5min a tak furt nejak dokola. Za jak dlouho se to cca ustálí a kdy bych nejak mela vyrazit do porodnice :? Kazdopadne to je bolest, ze myslim, ze vyletim z kuze :D

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

RyBANA
Neúnavná pisatelka 17654 příspěvků 14.04.18 05:27

Ustalit se to nemusi. Ja mela nepravidelne poslicky/kontrakce do posledni chvile. A nijak zvlast bolestive. Po ceste do porodnice mi dokonce zmizely uplne. Prvni opravdova nezamenitelna kontrakce prisla az na monitoru v porodnici. Od prijezdu jsem porodila do 45 minut…

Kriss Tina
Závislačka 4736 příspěvků 14.04.18 05:36

Jestli už to máš po 5 minutách tak klidně jeď, kolikrát je lepší čekat v porodnici než doma, kdyby se to rozjelo rychle… Ustálit se to nemusí spíš se ten interval bude zkracovat

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 05:47

@Kriss Tina
Ono to je jednou 5min, pak deset, ted to bylo kolem 25min :nevim: žádná hlenova zatka neodesla, voda taky nic. Chlap spi, tak nevim, jestli ho nechat, nebo vzbudit :D

viky23
Neúnavná pisatelka 16164 příspěvků 14.04.18 05:50

Kamaradka mela takhle bolesti 3dny a az pak porodila. Doufej, ze to neni tvuj pripad :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 06:01

@viky23 no nestraš :D jen at jde hezky ven :D

vtipna
Kecalka 150 příspěvků 1 inzerát 14.04.18 06:30

Pomaha dat horkou sprchu a sklenku cervenyho :D a bud se to rozjede nebo uklidni. Nebo jak jsi uz na tom?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 06:36

@vtipna ted jsem sprchu mela a ze by byl klid se rict neda :D ale furt je to jednou 15min, ted 4min :nevim: červené vino tu mam připravené, ale na lacno uplne nevim nevim :lol: myslim, ze bych si parkrat cucla a manzel by me tam vezl ve stavu, jak kdybych mela celou tu flasku :lol: tak nejak lezim, merim, pro jistotu jsem nahazela zbytek veci do tasky a asi budu jeste cekat, myslim, ze by me stejne poslali domu :D

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 14.04.18 06:39

Zkuste ještě jednou teplou sprchu fakt teplou

Nikmarka
Ukecaná baba ;) 2389 příspěvků 14.04.18 06:59
@Anonymní píše:
Ahoj, omlouvám se za anonymitu, ale mam tu dost přátel a nechci zatim šířit nějakou paniku.
Jsem 40+1. Akorat vecer me začalo tvrdnout bricho a takove silnější menstruační bolesti. Ale vubec ne pravidelne, nejdriv to byla nějaká pulhodinka, hodinka, pak 10min, ted 5min a tak furt nejak dokola. Za jak dlouho se to cca ustálí a kdy bych nejak mela vyrazit do porodnice :? Kazdopadne to je bolest, ze myslim, ze vyletim z kuze :D

Nemusí to být pravidelné…já jsem měla bolesti hned od začátku po 5 a 10 minutách…a jeli jsme až začaly být silnější, že jsem si byla jistá, že je to porod třeba za 4 hodiny…to poznáš..dej si vanu nebo teplou sprchu a když to nepřestane jeďte…

beruska9
Extra třída :D 10568 příspěvků 14.04.18 07:23

Na vodu bych necekala, ani na zatku, prasknuti vody jako zacatek porodu vubec neni pravdilo…pokud to fakt boli a jsi uz po terminu, tak bych jela, minimalne se nechat zkontrolovat.

beruska9
Extra třída :D 10568 příspěvků 14.04.18 07:24
@Nikmarka píše:
Nemusí to být pravidelné…já jsem měla bolesti hned od začátku po 5 a 10 minutách…a jeli jsme až začaly být silnější, že jsem si byla jistá, že je to porod třeba za 4 hodiny…to poznáš..dej si vanu nebo teplou sprchu a když to nepřestane jeďte…
:mrgreen: Na to bych nespolehala, ja to nepoznala a takovych znam vic :mrgreen:

Dzejn111
Kecalka 180 příspěvků 14.04.18 07:49

Souhlasím, že ne vždy to musí být pravidelně kontrakce a musíš to poznat, já jako druhorodicka nepoznala, že rodim, bolest břicha jsem. měla nepravidelně a chtělo se mi jen na záchod, a pak najednou po sprše kontrakce co 3-4 minuty, rychlá cesta do porodnice a malá byla za 45min na světě. Akorat u mě to celé od probuzení trvalo 3 hodiny. Já bych do porodnice aspon zavolala a oni ti řeknou, zda radši přijet (tipuju, že ano) :) Jo a čekat až mi prqskne voda, rodila bych v předsíní, bylo to asi 10 minut totiž.

Káťa19
Kelišová 6792 příspěvků 37 inzerátů 14.04.18 08:12

Fakt tepla vana, kdyz neprestane zajedte tam

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 08:23

Ja volala svoji mamce(porodní asistentka) a ta podle popisu mi rekla, ze to jsou poslicci :nevim: vana nic, ani to neurychlila, ani to neprestalo. Uvidim, budem raději se dnes plácat doma a kdyby neco, tak porodnici mam 10min jizdy, tak to snad dojedem :D ale nechci to zas nechat zajít uplne daleko

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Válka Nely Slovákové s expřítelem: Motorka byla dárek, on lže!

Nela Slováková si pořídila auto za takřka dva miliony a s přírůstkem do... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama