Rolety ke střešním oknům Velux - máte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.11 18:03
Rolety ke střešním oknům Velux - máte?

Prosím nemáte někdo originál rolety ke střešním oknům Velux a jak jste spokojené??

Jde mi především o zcela zatemňující roletu v kombinaci s plisovanou
toto - http://www.veluxeshop.cz/…ujici-rolety

Nebo co jiného máte ve střešních oknech???
Potřebujeme něco, co zcela zatemní místnost při odpoledním spaní, což se zase nedá použít přes den, kdy do pokoje svítí sluníčko a dítě si tam hraje - pro tento účel je tam zas ta plisovaná roleta..

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2417 příspěvků 09.06.11 18:08

Ahoj, my tedy máme něco jiného než potřebuješ Ty- od Veluxu markýzu- ta je z venku a svého času měla být to NEJ na odstínění a izolaci proti slunku (je to už cca 10let). Moc spokojená ale nejsem- ten účel moc neplní.
Ale jestli bych se k Tobě mohla přidat a nechat si poradit jak na Velux a mouchy??, byla bych ráda. :mavam:

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.11 18:14

Na markýzy jsem taky koukala, ale moc mě nenadchly. To jsou lepší ty předokenní rolety, ty jsou prý výborné, ale cena strašná. Máme střešní okna jen 2 a časem na ně našetříme, pokud budeme mít problém s vedrem, ale teď právě potřebuju to zastínění - jak přes den, tak úplné.

Na mouchy má velux originál síťky proti mouchám, koukni na jejich web.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49438 příspěvků 4 inzeráty 09.06.11 18:28

Máme to úplné zatemnění.

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.11 18:32
Alpaka píše:
Máme to úplné zatemnění.

Alpako a jste spokojení? Zatemní to, i když vybereme světlou barvu??
A používáte i přes den, když svítí slunce a v pokoji si hrajou děti?? Já mám právě strach, že pak tam bude tma a budeme muset svítit :roll: Proto uvažuju nad tou kombinací s plisovanou roletkou, ale co jsem dnes viděla ve vzorkovně, tak nic moc, neumím si představit, že by tohle sloužilo jako clona 8-)

Lama Lama
Hvězda diskuse 49438 příspěvků 4 inzeráty 09.06.11 18:42

My to na den komplet roztahujeme, respektive to necháváme zatažené, když tam odpoledne pere slunce a v pokoji nikdo neni. Fakt to zatemní hodně. Co se týká spokojenosti - s roletou jsme spokojení, ale máme jí týden, takže je předčasné dělat závěry. Jen jsem zklamaná z toho, že jsem očekávala, že si ráno dítě trochu přispí, když bude tma a ono kulový. :zed:

Janni.na88 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.11 18:44
madi píše:
Prosím nemáte někdo originál rolety ke střešním oknům Velux a jak jste spokojené??

Jde mi především o zcela zatemňující roletu v kombinaci s plisovanou
toto - http://www.veluxeshop.cz/…ujici-rolety

Nebo co jiného máte ve střešních oknech???
Potřebujeme něco, co zcela zatemní místnost při odpoledním spaní, což se zase nedá použít přes den, kdy do pokoje svítí sluníčko a dítě si tam hraje - pro tento účel je tam zas ta plisovaná roleta..

jééé,děkuji za tuto diskuzi,také sháníme roletky do techto oken…tak si poctu rady,tipy a zkusenosti :oops: :oops: :wink:

Hanulínek
Ukecaná baba ;) 2417 příspěvků 09.06.11 18:45
madi píše: ......Na mouchy má velux originál síťky proti mouchám, koukni na jejich web.

Koukala jsem, ale máme ten problém, že máme těch oken v jedné místnosti kam strašně praží slunce 5 a pokud je chci mít otevřené a současně sítě proti hmyzu- byla by tam mini škvírečka. Navíc- velkou roli hraje cena- máme ta největší okna a jedna síť= cca 4.tis. :-(
Ale byla bych vděčná i za nějaké domácí udělávky. :wink:
:mavam:

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.11 18:46

Alpako, no to jsem si taky myslela :mrgreen: Že by mohl protáhnout spaní déle než do půl šesté :pocitac: :pocitac:

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.11 18:48
Hanulínek píše:
madi píše: ......Na mouchy má velux originál síťky proti mouchám, koukni na jejich web.
Koukala jsem, ale máme ten problém, že máme těch oken v jedné místnosti kam strašně praží slunce 5 a pokud je chci mít otevřené a současně sítě proti hmyzu- byla by tam mini škvírečka. Navíc- velkou roli hraje cena- máme ta největší okna a jedna síť= cca 4.tis. :-(
Ale byla bych vděčná i za nějaké domácí udělávky. :wink: :mavam:

To je pravda, navíc my nemáme parapet, takže do těch našich by to šlo jen tak, že by se koupili ty sítě dvě a spojili se, což bychom se nedoplatili.. No budu doufat, že to tam tolik lítat nebude :nevim:

Jsou to starosti s těma oknama :lol: Pomalu začínám litovat, že jsme neudělali normální :roll:

Martooni
Závislačka 4583 příspěvků 09.06.11 18:55

Ahoj holky,
tak nám je přijdou namontovat v úterý, tak pak dám vědět, máme objednané jak ty zcela zatemňující rolety (ty předokenní byly šíleně drahé), tak i sítě - na ty se těším nejvíce.. jen nechápu, jak vam tam může vzniknout škvírečka při otevření? Dává se to na sádroš a okno máte normálně otevřené.. škvírečka tam nehrozí :nevim:

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.11 18:58
Martooni píše:
Ahoj holky,
tak nám je přijdou namontovat v úterý, tak pak dám vědět, máme objednané jak ty zcela zatemňující rolety (ty předokenní byly šíleně drahé), tak i sítě - na ty se těším nejvíce.. jen nechápu, jak vam tam může vzniknout škvírečka při otevření? Dává se to na sádroš a okno máte normálně otevřené.. škvírečka tam nehrozí :nevim:

No ono existuje víc druhů těch střešních oken.
Toto - http://www.velux.cz/…lopne-kyvna/ - máme my, takové otevírání by nemělo síťkám vadit.

Třeba toto už ano - http://www.velux.cz/…-okna/kyvna/

A vy si necháte ty rolety montovat?? Mě paní v obchodě dneska říkala, jak je to šíleně jednoduché a že to zvládneme levou zadní, prý montáž nezajišťují :nevim:

A ještě můžu se zeptat, kolik jste za ně dali?? My dneska koukali v OBI a tam mají cenu o 400 lepší než je v katalogu VELUXU , což nechápu 8-o

Martooni
Závislačka 4583 příspěvků 09.06.11 19:04

My máme ty druhá a bez problému na ně sítě jdou :wink:
http://www.velux.cz/…-proti-hmyzu
Máme to přes známého, který dělá vše na okna - takže přes něho bereme i sítě do normálních oken a jiné věci, takže cenu ti nepovím, ale odpovídalo to spíš těm Veluxovým

dzarunka
Neúnavná pisatelka 15039 příspěvků 3 inzeráty 09.06.11 19:07

my máme střešní okna Velux a nedávali jsme do nich originál rolety,ale žaluzie

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.06.11 19:09
dzarunka píše:
my máme střešní okna Velux a nedávali jsme do nich originál rolety,ale žaluzie

Ty jsme právě taky původně chtěli, ale cena těch originál žaluzií je stejná jako té roletky a ta mi přijde lepší, nevím :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >