Romští sousede

Anonymní
27.4.21 19:28

Romští sousede

Zdravím, potřebovala bych radu ohledně sousedů.
Před 8mi lety jsme si postavili rodinný dům. Sousedi jsou opravdu super, až teda na jednu rodinu. 2 roky zpět nám umřela sousedka a její děti dům prodali. Už asi rok je dům koupený a žije v něm romská rodina. Nejsem rasista, ale toto se dlouhodobě nedá. dohromady jich je 8- rodiče 3 děti a 3 děti nejstarší dcery. Od rána do večera je tady hluk, stáří se hádají, děti po sobě křičí. Noční klid teda nenarušují, ale ale přesto to vydržet nejde. Není den, kdy by bylo aspoň 15 minut v kuse klidu.
Nevadí to jen nám, ale i ostatním, dá se proti tomuto něco dělat, i kdyby společně s více sousedy? Noční klid teda neruší, ale opravdu jsou dost hluční :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9749
27.4.21 19:32

Víš jakou nejhorší věc ti může cikán říct - Nazdar sousede. Promiň, musela jsem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
614
27.4.21 19:38

A oni jsou tam v pronájmu? Nebo měli prachy si to koupit? Jestli to druhé, tak nemůžou být úplně k ničemu a jen hluční. V tom prvním případě snad jen kontaktovat majitele?

@karkarka To sedí!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24197
27.4.21 19:39

Postavit odhlučňovací stěnu? Nic jinýho mě nenapadá, pokud netuší noční klid, moc pák nemáš, tím spíš, jestli to jdou majitele a ne nájemníci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
340
27.4.21 19:41

Já tě chápu, pokud fakt dennodenně neustále hulákají, musí to být na bednu. Bohužel se obávám, že s tím nic neuděláš. Když nenarušují noční klid, neničí majetek ani nic podobného, tak nic neporušují. Ve dne se podle mě může každý hádat, jak chce. Jedině zkusit domluvu, ale úspěch bych nečekala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.21 19:43

@KeckaJ dům je jejich, koupili ho za poděděné peníze. Dům ale drahy nebyl, puvodni Dům je rozpadly a neobyvatelný. Žijí v hospodářské budově. (Tam žila taky sousedka) Ale i tak je to malá stará rozpadla barabizna, o kterou se nikdo nestaral.

• Citovat
  • Nahlásit
16509
27.4.21 19:43

Neruší noční klid, rekla bych ze smůla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2732
27.4.21 19:48

Je mi líto, ale nemůžeš udělat vůbec nic :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53465
27.4.21 19:49

To je prostě ten jejich temperament. Nepředěláš je. Když na ně půjdeš nějak policií. Tak vedle nich nevydržíš vůbec. Jedině si slušně promluvit. Jestli to pochopí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
614
27.4.21 19:50

Tak to už leda slušná domluva…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
941
27.4.21 19:51

Chápu tě, ale obávám se, že pokud neruší noční klid tak s tím nic neuděláš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9035
27.4.21 20:01

@karkarka Kameňák.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20669
27.4.21 20:07

Domluvit se se sousedy a na stridacku od 6 do 22 sekat, vrtat, řezat :nevim: třeba pochopí. Problem je, ze hlučnost mají v genech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8299
27.4.21 20:10

Bohužel s hlučnými lidmi je to těžké. :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2860
27.4.21 20:15

Postavte si vysokej plot. Ne pletivo, ale zed. Aspon 3 metry treba do pulky zahrady, nebo proste u toho nejhoršího mista. Je jich tam hodne, proste x lidi na zahrade udela hluk ikdyby nechteli. Mluvi, hrajou si decka kolem atd. Ja bych to asi neresila, tak budte hluční taky. Nebo tolik nereste, co se deje vedle. Nevim jeslti mate barak s klasickym pozemkem nebo radovku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat