Jakmile mám roušku, teče mi krev z nosu

Anonymní
24.3.20 19:40

Rouška-krev z nosu

Holky, hezký večer. Mám problém s rouškou, jak sitou, tak jednorázovou, respiratorem i šátkem… Jsem teď v léčbě warfarinem, nevím zda to má spojitost. Pokaždé, když si nasadí roušku, spustí se mi proudem krev z nosu… Je mi fakt zle. Naposled dnes v Lidlu, rouška protékla :zed: pohledy lidi hrůza… Musela jsem rychle odejít. Děje se vám to taky? Nevíte, co jiného bych si ještě mohla na tu pusu dát? Já už jsem úplně bezradna.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12837
24.3.20 19:47

Warfarin s tím určitě spojitost má

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 19:50

Byla jsi u doktora bral ti krev na INR /srážlivost? Můžeš být hodně naředěná ale nevysazuj ho a zajdi nebo zavolej MUDr

• Nahlásit
  • Citovat
1899
24.3.20 19:53

Asi jak je tam tlak, tak ti prasknou ty cevky.Ja v tom mam pocit, zento neudycham, vylezla jsem v praci schody a malem jsem omdlela, musela jsem v rohu kanclu se nadechnout normalne. A hodinky mi to pocitaji jako kardio, to je vtipny, staci se pridusit a budu mit denne splneno. Urcite bych byt tebou se poradila s lekarem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.3.20 19:59

Holky jsem teď na začátku léčby, asi 2 týdny a chodím 2× týdne na quik test. Musím ji to říct… Je to silene :(

• Nahlásit
  • Citovat
91
24.3.20 20:16

Určitě to asi normál není já jsem taky řešena a krev mi neteče pokud tobě takhle teče okamžitě k doktorovi… Pokud ti nebudou vyho o až tyto léky jsou i jiné já jsem z warfarin musela tak přejít a mám nyní eliquis… Zkus to říct doktorce zda by to nemohla dát jiné warfarin je pěkné svinstvo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35409
25.3.20 06:12

Jaké jsi měla poslední INR?
jestli je to jen s rouškou, hádala bych na suchý vzduch. moc si to neutahuj, budeš holt dýchat okolo. A drž se doma, jenře ty musíš na ty kontroly…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.20 07:40
@Pudloslava píše:
Jaké jsi měla poslední INR?
jestli je to jen s rouškou, hádala bych na suchý vzduch. moc si to neutahuj, budeš holt dýchat okolo. A drž se doma, jenře ty musíš na ty kontroly…

Pudli, právě jsem pořád doma i s detma, vycházím jen na ty kontroly a obchod. Poslední měření 3,7 :nevim: dělá mi to v rousce téměř ihned, občas i doma, ale ne v takovém množství

• Nahlásit
  • Citovat
35409
25.3.20 17:49
@Anonymní píše:
Pudli, právě jsem pořád doma i s detma, vycházím jen na ty kontroly a obchod. Poslední měření 3,7 :nevim: dělá mi to v rousce téměř ihned, občas i doma, ale ne v takovém množství

jsi přestřelená, asi ti ubrali dávku, mělo by se to zlepšit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama