Rozbíjení ledvinových kamenů lerv

3085
7.6.15 21:11

Rozbijeni ledvinovych kamenu lerv

Dobry den neznate nekdo tuto metodu? Zitra jdu poprve a vubec nevim co muzu ocekavat a hlavne jak dlouho to muze trvat? Myslite, ze do obeda budu doma, kdyz nastupuji v 7 rano? A boli to? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
7.6.15 21:15
@FamilyB píše:
Dobry den neznate nekdo tuto metodu? Zitra jdu poprve a vubec nevim co muzu ocekavat a hlavne jak dlouho to muze trvat? Myslite, ze do obeda budu doma, kdyz nastupuji v 7 rano? A boli to? Dekuji

minulo me to tesne jinak uz bych mela po ale pani dr poradila co si koupit a kamen sam zmizel po 3 letech a není po nem ani pamatky :kytka: me rikali na lacno rano, picha se oblbovak, je to hlucny to rozbijeni jsou to jakoby narazy a da se to pry vydrzet je to spis neprijemny nez bolavy a nekdy se to mu opakovat zalezi jak velkej ten kamen :roll: ale rikali mi ze domu az navecer ze si většinou nechavaji na pozorovani ale asi jak kde mozna nekde pusti hned :nevim:

• Citovat
  • Upravit
7.6.15 21:43

Do oběda těžko. Bolestivý to není nijak extrémně, ale nic příjemnýho to teda taky není. Je to asi jako dostat antiperlí do zad. Blbý na tom je, že jedna ta LERV procedura sestává z cca 2500 rázů, čili jedna antiperle je docela v pohodě, pětistá leze na nervy a dvoutisícá už je teda fakt opruz.
No a pak se čeká, co vyplave a co zůstane, čili se sbírá moč do nádoby - a právě proto si myslím, že nejde odejít tak brzo domů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3267
7.6.15 21:45

Asi je to jak kde - mě dr říkal, že tam budu přes noc na pozorování a domů až druhý den ráno :nevim: Ale já ještě nenašla odvahu a dr tedý zatím kámen jen sleduje - zatím neroste a nezpůsobuje problémy, tak doufám, že to tak vydrží… Kde ti to budou dělat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3085
7.6.15 22:19
@JayLee píše:
minulo me to tesne jinak uz bych mela po ale pani dr poradila co si koupit a kamen sam zmizel po 3 letech a není po nem ani pamatky :kytka: me rikallacno rano, picha se oblbovak, je to hlucny to rozbijeni jsou to jakoby narazy a da se to pry vydrzet je to spis neprijemny nez bolavy a nekdy se to mu opakovat zalezi jak velkej ten kamen :roll: ale rikali mi ze domu az navecer ze si většinou nechavaji na pozorovani ale asi jak kde mozna nekde pusti hned :nevim:

A co to tedy bylo po cem kamen zmizel?? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
7.6.15 22:45
@FamilyB píše:
A co to tedy bylo po cem kamen zmizel?? 8o

hele hele to zmenit Ph moči nic vic :kytka: kazdej den si vymačkej citron a pij to alespoň 2 mesice :kytka:
Ja ho mela 3/4 cm 1,5 roku a stále e zvetsoval o par mm, na RTG videl byl na Ct nebyl zezačátku takze nejaky rozbijeni nepripadalo v úvahu tak jsem byla v klidu le každý 4 mesice jsem mela KO na urologii pac mi jednou zpusobil ledvinovou koliku to uz videt byl pak ja az jsem skončila v nemocnici s kolikou :zed: a ta Dr rekla, ze tohle je poslední moznost co muzu zkusit před tim nez me posle na rozbijeni a fakt jsem to 4 mesice pila a na poslední ko která byla před 3 mesicema ani na ct a ani na UTZ a ani na RTg není zadny kamen ani pamatky po nem :hug:
Ale jinak mi doporučila něco přírodního nazev presne tedka nevim kouknu se ti zítra do lekany doma co to bylo taky jsem to zobala ale dle me tomu pomohl ten citron nez ty zluty bobule co jsem si na doporuceni koupila v lekarne :think:

• Citovat
  • Upravit
3085
8.6.15 05:55

@JayLee aha, pokud nekde nebyl videt to znamena ze to byl asi jeden z tech rozpustitelnych mekkych kamenu. O tom uz jsem mluvila s dr. Ja mam jeden z tech nejtvrdsich. To pomuze jen vytahnout a mozna ten utz. Ja piju citron denne. A zkousela jsem kde co a bohuzel porad tam jsou. :zed: ale dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
8.6.15 07:17
@FamilyB píše:
@JayLee aha, pokud nekde nebyl videt to znamena ze to byl asi jeden z tech rozpustitelnych mekkych kamenu. O tom uz jsem mluvila s dr. Ja mam jeden z tech nejtvrdsich. To pomuze jen vytahnout a mozna ten utz. Ja piju citron denne. A zkousela jsem kde co a bohuzel porad tam jsou. :zed: ale dekuji
:think: :think: :zed: :zed: no jak jsem psala :roll: nejdříve videt nebyl na CT ale jen na RTG a UTZ jo to bylo zezačátku a pak za ten 1,5 roku uz i na Ct byl videt coz byl popud k jeho rozbiti kdy mi dala Dr poslední sanci timhle zmenit ph moci jinak by me to cekalo - takze jsem dala na jeji rady a uz není videt nikde takze se rozpustil tudíž asi opravdu zalezi na jeho slozeni :think:
  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama