Rozbitá kolečka na kufru

3
19.1.20 10:49

Rozbitá kolečka na kufru

Ahoj holky,
dost se nacestuji s kufrem a asi přitahuji pohromy. Kolečka se mi obrušují nebo se po čase začnou viklat. Zkusila jsem levnější i dražší kufry a po půl roce jsem tam, kde jsem byla. Nevíte jestli se kolečka dají nějak doma vyměnit? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19.1.20 11:01

Ahoj,
stejná zkušenost, bohužel kolečka jsou plastová, tak se časem ztrhají všechna. Dávala jsem do opravny kufrů, kde mi kolečko vyměnili i s kloubem (ten byl zničený z letadla) za 400,–. Měnit čtyři kolečka už je teda na nový kufr :roll: Každopádně druhé taky pomalu končí, předběžně jsem našla tenhle návod: https://www.opravkufr.cz/…nych-kolecek tak snad pomůže! :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
19.1.20 11:22

@LadyBrunette Díky, ten návod vypadá jednoduše, to bych mohla zvládnout i sama. Za pokus to stojí. Objednám a dám vědět, jak jsem pochodila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
23.10.20 12:04

Kup kvalitni kufr a tohle resit nemusis, ja ma kufr uz nekolik let a jsem moc spokojena, vymenim ho jedine tehdy az se mi bude nejaky jiny libit :D i to se muze stat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.10.20 14:00

A odkud kufr prosim mas? planuji koupit novy na pristi rok, s and uz nejaka dovolena dopadne :) a kdyz ne zahranici, tak snad u nas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
31.10.20 12:31

Koukni na stranku nejkufry, tam maji paradni vyber…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat