Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Dobrý den, máte prosím někdo zkušenost s rozdělením jednoho školního roku na střední škole na dva roky, ze zdravotních důvodu?
No, já jen opakovala rok, protože jsem byla neklasifikovaná(nebyla jsem skoro půl roku ve škole), dostala jsem možnost buď dělat doplňkové zkoušky a nebo si rok zopakovat. Já brala opáčko.
Rozdělit to asi nejde, buď jak píše @Uju opakovat ročník, nebo si dodělat chybějící formou doplňkových zkoušek. Nejlépe je zeptat se dané škole
Urcite to jde, ja tak byla domluvena kvuli tehu. Jde ale o domluvu mezi tebou a vedenim, me to sami takto nabidli. Musis se zeptat ![]()
Máte doma předškoláka nebo prvňáčka?
Přidejte recenzi své školce, sdílejte zkušenosti a pomozte ostatním rodičům s výběrem.
PDF ke stažení a tisku zdarma.
Omalovánky, spojovačky, doplňovačky a další. Trénink zrakového vnímání i logického myšlení pro vaše dítě.