Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
No co, babička je ve vesnici kde je 150 obyvatel asi 10km od města, jezdí tam bus, ale jinak tam nic nemaj, jen hospudku která je otevřená tak 2× týdně prozatím, a bramborárnu
ale je to tam taky moc fajn ![]()
Hele furt lepší řadovka s malou zahrádkou než totální panelák..takže to nemáte zase až tak městský..kdybych se měla rozhodnout jestli vesnice nebo panelák volim jednoznačně vesnici, ale když to máte i se zahrádkou tak to taky muže být fajn ![]()
@AstraG píše:
Holky dík za rady, stejně to nakonec dopadne tak, že bude jeden z nás muset ustoupit. Teď záleží kdo to bude, a zda to bude správný rozhodnutí. Mějte se fajn, jdu si provětrat hlavu ven
tak pak dej vedet jak jste se rozhodli, jsem zvedava
![]()
My bydlime v radovce, mame to 10minut do Brna, barak ma 7×11m a zahradka za domem 7×15 a pred domem 7×5 (tam parkujou auta a trochu zelene), na zahradky si necumime, vsichni hned na ploty dali takovy ty zeleny site, ono je to sice hnusnyale az vyrostou zivy ploty, tak to zase sundame, bydlime tu dva roky a zivej plot uz je skoro metr vysokej, v pergolu mame na strane k jednimm sousedům a oni zase k nam, ale ten bok k nim mae plnej drevenej, tak jsme uplne oddeleny, sousedi jsou super ze vsech stran, maj psy co nestekaj, deti jeste nemaji, kdyz chtej vecer sekat, dojdou se optat, jestli holky uz treba nespi. Maximalne je spis rusime my, kdyz holky furt pistej na zahradce. Pochazim z velkyho baraku s ohromnym dvorem a zahradou a nasi se tam uplne sedreli, takze me toto vyhovuje, kdyz nwco zahradnicim tak s laskou a ne zadny megalany.
@AstraG Volila bych vesnici. Taky bydlíme na vesnici (ač poměrně dost vybavené) - 2000 obyvatel a větší město máme cca taky tak 4km. A máme řadovku a zahradu máme 10×40 a je to tak akorát - máme tam posezení, jeden záhon, pár stromků, dřevník, bazén…
@Anonymní píše:
tak pak dej vedet jak jste se rozhodli, jsem zvedava![]()
Dám, to se neboj, do konce měsíce to musíme rozšvihnout.
@Pepinek007 píše:
Určitě město!!! Můj brácha byl v úplně stejný situaci, děti tehdy malinký…Šli na vesnici, postavili…a když děti začaly chodit do školy, kroužky, sporty, kamarádi…prodali to a postavili ve městě. Kamarádka naprosto to samý…Věř mi, děti jsou chudáci na vsi. Já bych neváhala a brala město…mám velký děti a tak vím, jak žijou, jsou furt někde…Držím palce!!!
To má ale každý jinak. Neznamená to, že když bráchovi to nevyhovovalo, tak to tak budou mít i ostatní
. Já jsem žila skoro celý život ve městě, teď bydlím na vesnici a jsem naprosto spokojená. A to bydlíme na okraji, uprostřed vesnice, kde se dá dojít všude pěšky, je tam škola, školka atd., je to ještě pohodlnější. Naopak mám pocit, že naše vesnické děti jsou samostatnější, chodí samy daleko dříve než ty ve městě. Tam se rodiče obvykle bojí a dlouho je všude vozí. Kamarádi jsou přece i na vesnici. A pokud je dobrá dojezdnost do města, tak nevidím problém. Samozřejmě něco jiného je bydlet v úplném zapadákově se spoji 2× denně, tam bych nechtěla.
k dotazu - zakladatelko, pokud je ti bližší město, tak bych volila město. Ale budete se muset s manželem domluvit, pokud každý máte jiné plány, tak jeden stejně bude muset ustoupit. A je tam riziko, že jeden z vás nebude spokojený…
@Pepinek007 Děti nejsou chudáci na vsi, své dětství na vesnici považuji za nádherné, partička děcek věčně něco vymýšlejících, město mi chybí spíš v dospělosti
@ilonka12 píše:
@Pepinek007 Děti nejsou chudáci na vsi, své dětství na vesnici považuji za nádherné, partička děcek věčně něco vymýšlejících, město mi chybí spíš v dospělosti
souhlas
já jsem se vzdycyk na vesnici tešila… jako i vtom městě, jsme se zabavili, bydleli jsme celkem na okraji, měli jsme celkem kousek les rybník i kopec, hřiště, takže sme se zabavili..ono to uz mate jedno, když to vidim ted tak mi přijde že ty menší puberťákový děcka už stejně nechodí lovit ještěrky
budou spokojení tam i tam,..
@AstraG píše:
Dám, to se neboj, do konce měsíce to musíme rozšvihnout.
ahoj
tak jak jste se nakonec rozhodli?
To budem
škoda, že se ned barák postavit na lusknutí prstů, já jsem tam netrpělivej člověk ![]()