Stavba srubu - firmy, zkušenosti, vychytávky

3
18.5.16 06:23

stavba srubu - firmy, zkušenosti, vychytávky

Ahoj, máte-li někdo zkušenosti se stavbou srubu, máte srub nebo Vaši známí či příbuzní, poprosím Vás o zkušenosti, hlavně jakou firmu vybrat :think: :think: :think:. Jak se ukázalo, není to úplně jednoduché. Budeme stavět na Moravě, ale většina firem staví po celé ČR. Máte někdo zkušenosti s firmou Srub.cz /Folber/? Oslovila nás jejich nabídka, ale nikde žádné smysluplné reference.. Doporučte /nebo i nedoporučte/ klidně nějakou jinou, co si budeme povídat, je to dost o ceně, budeme stavět s firmou jen hrubou stavbu. Uvítám cokoliv i na co si mám dát pozor.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Turbo 3v1

  • (4.8) + 10 recenzí

Roborock S5 Max

  • (5) + 1 recenze

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný