Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Ahoj, máte-li někdo zkušenosti se stavbou srubu, máte srub nebo Vaši známí či příbuzní, poprosím Vás o zkušenosti, hlavně jakou firmu vybrat
. Jak se ukázalo, není to úplně jednoduché. Budeme stavět na Moravě, ale většina firem staví po celé ČR. Máte někdo zkušenosti s firmou Srub.cz /Folber/? Oslovila nás jejich nabídka, ale nikde žádné smysluplné reference.. Doporučte /nebo i nedoporučte/ klidně nějakou jinou, co si budeme povídat, je to dost o ceně, budeme stavět s firmou jen hrubou stavbu. Uvítám cokoliv i na co si mám dát pozor.
Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!