Reklama

Rozumíte někdo daním?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.03.18 11:25
rozumite nekdo danim?

Ahoj,

letos si delam dane sama a trochu v tom plavu, nastesti jsou ty interaktivni firmulare..
2017 jsem byla ve dvou zamestnanich, kdyz mi ucetni z jedne prace predavala potvrzeni o zdanitelnych prijmech rikala, ze v kolonce 12 ta castka zaloha na dan z prijmu celkem u me v teto praci 3985 he castka co se mi bude vracet. avsak po vyolneni formulare mi to ukazuje castku -14570, mam v tom odpocet na dite tech 13404, takze mi vraci neco pres litr. jen me zarazilo, ze tvrdila ucetni, ze tu castku budou vracet. ja jak to delam poprve tak nevim, zda jsem neudelala nekde chybu. nebo je nesmysl co mi rekla, cekala bych ze tomu bude rotumet. ci se to muze snizit tou druhou praci, nejakymi vypocty. tam u kolonky c.12 je 1560. nebo se v tom zohlednuje i pojisteni odvody? ale i kdyz jsem zadala jen tuhle praci ty dane tak i tak mi tam vyskocila vratka jina nez rikala ucetni, ci se to snizuje i tim ditetem?? ja v tom proste plavu..

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 27.03.18 11:31

Záleží, kolik jsi zaplatila na daních, pokud malou částku, může Ti jít bonus na dítě do mínusu, to ti pak celé vrátí :think: bez přesných údajů nelze poradit.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62542 příspěvků 3 inzeráty 27.03.18 17:04

Pokud účetní neví, kolik sis vydělala v druhém zaměstnání a co dalšího uplatňuješ, tak nemůže tvrdit, kolik ti vrátí na daních

katerinarastakova
Povídálka 11 příspěvků 28.03.18 15:49

Ahoj, mohla by mi nějaká dobrá duše poradit kolik by mohli pritelovi vrátit na danich? Ja se v tom nějak nevyznam a každá kalkulačka na netu mi vypočítá něco jinýho. Rozumi tomu někdo?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62542 příspěvků 3 inzeráty 28.03.18 15:59

@katerinarasta­kova A kolik uplatňuje dětí a od kdy?

katerinarastakova
Povídálka 11 příspěvků 28.03.18 16:03

Celej rok 2016 si myslím uplatňoval na 1 dite

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62542 příspěvků 3 inzeráty 28.03.18 16:06

@katerinarasta­kova No, předpokládám, že myslíš rok 2017 :-) a jinak pokud tedy fakt jedno dítě celý rok, tak je vratka 2617,–

katerinarastakova
Povídálka 11 příspěvků 28.03.18 16:08

Jo díky moc

Hanula1212
Kelišová 5034 příspěvků 18.05.18 05:41
@Rademas píše:
Ahoj, ono je už trochu pozdě, ale dobrý návod na daně je na http://www.financevpraxi.cz/…-prijmu-2017. Příští rok se to bude určitě hodit, pokud se daně nějak zásadně do té doby nezmění.
Radek

Přečetla jsem si jen půlku stránky z odkazu a je tam pár nepřesností a blbostí, takže radši neeee!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama