Rtuť a hliník ve vakcínách (MMR) jako příčina autizmu

77
4.1.21 23:00

Rtuť a hliník ve vakcínách (MMR) jako příčina autismu

Zdravím všechny maminky nebo nastávající maminky, které ještě neměly možnost se podívat na super ucelený dokument, který shrnuje tolik informací a faktů, které potvrzují spojitost mezi rtutí + hliníkem ve vakcínách s autizmem a jinými neurologickými problémy.

Tady je odkaz na tak komplexni dokument, který je samozřejmě oficiálním farmaceutickým průmyslem nazván jako lež. Nenechte si takovou věc vemluvit ani vašim pediatrem, - je pravděpodobné, že takový obyčejný pediatr ani o těchto materiálech vůbec nic neví…

A PROSÍM, pokud nejste schopni nebo spíše nechcete věnovat tomuto dokumentu ani 20 minut, tak si ušetřete urážek a nesmyslných komentářů, které budou svědčit jenom o tom, že jste nic neviděli, a tím pádem se absolutně nevyjádříte k přímo uvedeným detailům onoho videa…

https://www.youtube.com/watch?…

Příspěvek upraven 05.01.21 v 21:03

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18302
4.1.21 23:03

Fakt věříš všemu, co kdo nastrká na FB? Víš, že se to dá obstojně léčit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1612
4.1.21 23:06

Ani obyčejný pediatr nic neví 8o Tak to je věta za všechny prachy. Bože smaž to než tady nějakým prvorodičkám domotáš hlavy :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
4.1.21 23:12
@Janli píše:
Fakt věříš všemu, co kdo nastrká na FB? Víš, že se to dá obstojně léčit?

A to jsi už ten hodinu a půl dokument stihla projít a opravdu poslouchat, že píšeš něco o nastrkání nějakých blábolů na FB?

A navíc jsem nikde NEnapsala, že se to nedá léčit?

Takže by to chtělo více soudnosti a tolerance…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
4.1.21 23:13
@PeBa12 píše:
Ani obyčejný pediatr nic neví 8o Tak to je věta za všechny prachy. Bože smaž to než tady nějakým prvorodičkám domotáš hlavy :zed:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
4.1.21 23:17

No to je bohužel tak, když někdo vyrve větu z kontextu a dělá závěry…

Já nenapsala, že obyčejný pediatr nic o ničem neví, ale že o těch faktech, které jsou uvedeny v tom dokumentu, možná nikdy pořádně neslyšel…

Však si je jednoduché každého svého pediatra vyzkoušet: až příště půjde někdo s děckem na očkování, tak ať mu položí kokrétní otázky typu, kolik mikrogramů ethylrtuti třeba ta daná vakcína obsahuje, nebo jestli má nějaké hliníkové adjuvanty apod. Já se ptala a ten můj pediatr stál vyjevený jako jojo, že se ptám. A řekl, že se musí podívat do příbalového letáku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3123
4.1.21 23:19

A úúúž je to tu zas! Asi 1000× vyvrácený mýtus :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.21 23:22

A presne takovyhle **** jaky jsi ty a podobny **** mate na svedomi to co se ted deje v zapadnim svete… jen tak pro info… kazdym **** kojenim davate do ditete vic hlinku nez je ve vakcine tak se uz dohaje jdete nekam s antivax retorikou bodnout. 

edit adminom - urážky, vulgarizmy

• Citovat
  • Nahlásit
3123
4.1.21 23:22
@žabka77 píše:

Já nenapsala, že obyčejný pediatr nic o ničem neví, ale že o těch faktech, které jsou uvedeny v tom dokumentu, možná nikdy pořádně neslyšel…

Však si je jednoduché každého svého pediatra vyzkoušet: až příště půjde někdo s děckem na očkování, tak ať mu položí kokrétní otázky typu, kolik mikrogramů ethylrtuti třeba ta daná vakcína obsahuje, nebo jestli má nějaké hliníkové adjuvanty apod. Já se ptala a ten můj pediatr stál vyjevený jako jojo, že se ptám. A řekl, že se musí podívat do příbalového letáku…

Si musel říct, zase nějaká bláznivá matka, co moc čte a přitom tomu houby rozumí…kdyby na tě vybafl něco latinsky, absolutně bys nebyla schopná zareagovat. To se pan doktor zachoval ještě jako gentleman :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.1.21 23:24
@žabka77 píše:

NENI prokazana spojitost mezi ockovani a autismem. Co se tyce autismu, propukl by u daneho jedince tak jako tak, ale treba pozdeji. Ockovani to jen urychli a vyvola, ne zpusobi! To je sakra rozdil.

Mame autistu v rodine, vim o cem pisu - anonym ci smazat. Mas taky nekoho takoveho nebo jen veris nahodnemu videu? ;)

• Citovat
  • Nahlásit
29712
4.1.21 23:25

Voe. Já snědla na Silvestra tác chlebíčků s lososem. Dostala jsem do sebe tolik rtuti, že se o tom vakcíně mmr ani nezdá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2701
4.1.21 23:26

@žabka77 jake mas vzdelani, ze o tom tolik vis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7016
4.1.21 23:26
@Anonymní píše:
A presne takovyhle blbky jaky jsi ty a podobny ekokozy mate na svedomi to co se ted deje v zapadnim svete… jen tak pro info… kazdym zkurvenym kojenim davate do ditete vic hlinku nez je ve vakcine tak se uz dohaje jdete nekam s antivax retorikou bodnout.

Zkurvenym kojenim? Cetla jsi, co jsi vlozila? :lol: to kojeni je na tom porad lip, jak UM. To by se ty deti nemely ani rodit nejlepe ne? :lol: a ne, nejsem proti ockovani, aby nedoslo k mylce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
517
4.1.21 23:33
@Anonymní píše:
NENI prokazana spojitost mezi ockovani a autismem. Co se tyce autismu, propukl by u daneho jedince tak jako tak, ale treba pozdeji. Ockovani to jen urychli a vyvola, ne zpusobi! To je sakra rozdil.Mame autistu v rodine, vim o cem pisu - anonym ci smazat. Mas taky nekoho takoveho nebo jen veris nahodnemu videu? ;)

Nerozčiluj se, nemá to smysl. To vždycky přijde nějaká osvícená Mařena, co aplikovanou chemii, biochemii, farmacii, medicínu nebo znalosti ohledně výroby a syntézy léčiv viděla leda tak z vlaku, zkoukne nějaký záměrně manipulativní a konspirační video (a že těch hloupostí se najde!!!) a nemá na práci nic lepšího, než šířit podobnou “osvětu” na netu stylem copy + paste a pozor všichni!!! To vám vytřu zrak! Jo, kdyby uspořádala diskuzi u kulatého stolu a dokázala přebít argumenty docenty a vývojáře daných vakcín, publikovala vědecké články v Lancetu na dané téma, to by možná byla frajerka, ale takhle? Vždyť je to směšný… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3123
4.1.21 23:36
@Anonymní píše:
NENI prokazana spojitost mezi ockovani a autismem. Co se tyce autismu, propukl by u daneho jedince tak jako tak, ale treba pozdeji. Ockovani to jen urychli a vyvola, ne zpusobi! To je sakra rozdil.Mame autistu v rodine, vim o cem pisu - anonym ci smazat. Mas taky nekoho takoveho nebo jen veris nahodnemu videu? ;)

Přesně tak, PAS je vrozená neurovývojová vada, nedá se z ničeho chytnout. Nedávno jsem slyšela rozhovor s odborníkem, že první projevy autismu se projevují cca v půl roce, tedy ve věku, který se kryje s očkováním. Autor x let staré lživé studie o tom, že očkování může způsobit autismus, se musel veřejně omluvit a opustit odbornou obec, přesto mýtus, který vypustil do světa, si dál vesele žije svým životem a pořád se najdou lidi, kteří mu i po 20 letech věří. Hlavně tady na Emimi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat