Rudnutí v obličeji

6.8.15 18:27

rudnutí v obličeji

Ahoj, mám tohle léto děsný problém s rudnutím a pocením v obličeji. Stačí mi jít 300 m do krámu a už jsem jako rak. Rty mi ani nejsou vidět, jak mám tu barvu slitou se zbytkem obličeje. Je to děsně nepříjemný, lidi na mě koukaj jak na blázna. Nikdy jsem to tak neměla. Nemám nadváhu, kondici mám průměrnou. Máte to někdo taky tak? Zabírá na to něco? Vůbec nechci chodit kvůli tomu ven. :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

289
6.8.15 18:32

Já to mam taky :zed: Jestli na to něco funguje, to nevim, nikdy jsem po tom nepátrala. Podle mě to tak někdo prostě má :nevim: Mně se to dělá od dětství, vždycky na tělocviku jediná, kdo vypadá jak rajče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16400
6.8.15 18:40

Taky to tak mám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4551
6.8.15 19:11

Taky rudnu v obličeji, opravdu hodně. I citím horko v,,hlavě,, mám to od dětství a nesnáším to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
289
6.8.15 19:18

No mně je vždycky trapně s tim jít po ulici :roll: Přítele se furt ptám, jak moc už jsem rudá :D A v dětství to zas byly otázky od ostatních dětí „A proč seš tak rudááá?“ Co na to má člověk asi tak říct. A nebo když byla po tělocviku ještě nějaká hodina a zrovna mě hned vytasili na zkoušení a já ještě nestihla „odrudnout“, to taky bylo moc příjemný 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1171
6.8.15 19:37

Taky se hlásím do klubu. Když jsem chodila na aerobik do zrcadlového sálu, nemohla jsem se na sebe ani podívat. Všechny ženský v pohodě a já jak rajče. Maximálně se to trochu možná dá přes den zamaskovat silnější vrstvou hodně krycího make-upu, ale… A to nemluvím o tom, jak jsem vždycky byla rudá, když se mi líbil nějaký kluk :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
6.8.15 19:41

@čurynka101 mám to samé, poté, co odběham nebo jezdim na kole, tak stydnu půl dne.. :zed: nebo taky po vínu.. jak jsou vedra, nejsem opálená nýbrž v xichtu rudá.. děs běs, ale je to tak..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
289
6.8.15 19:46

@martina.se Jo, po vínu rudnu taky a má to i moje máma. Vždycky sedíme na oslavě jak dvě rajčata.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
6.8.15 19:48
@Myšice4 píše:
@martina.se Jo, po vínu rudnu taky a má to i moje máma. Vždycky sedíme na oslavě jak dvě rajčata.

mi se vždy směje chlap - stačí dvojka, jsem hotová :mrgreen: a on jéé, tady se někdo picnul.. bych ho zastřelila :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
289
6.8.15 19:52
@martina.se píše:
mi se vždy směje chlap - stačí dvojka, jsem hotová :mrgreen: a on jéé, tady se někdo picnul.. bych ho zastřelila :mrgreen:

Nj, chlapi, to se jim to směje, když sami nerudnou, ten můj to taky různě komentuje :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
6.8.15 19:56
@Myšice4 píše:
Nj, chlapi, to se jim to směje, když sami nerudnou, ten můj to taky různě komentuje :D
:mrgreen: jsem ráda, že nejsem jediná, protože někdy má kecy, bych ho přetrhla.. nejlepší, když vidím běhat ty holčiny - vystajlované, namalované, nerudé :mrgreen: závist, fakt..
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807

Mám to také tak a to kondici celkem mám :zed: Mám to při jakémkoli sportu a teď v létě přesně jak píšeš… mám to od dětství.

Jsem ráda, že je vás tolik, já nikoho takového neznám :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
@martina.se píše: :mrgreen: jsem ráda, že nejsem jediná, protože někdy má kecy, bych ho přetrhla.. nejlepší,když vidím běhat ty holčiny - vystajlované, namalované, nerudé :mrgreen: závist, fakt..

Přesně :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
6.8.15 19:58
@radkka píše:
Přesně :cert: :cert:

já vždycky fakt nechápu - vypadají čerstvě, odpočatě.. Já od prvních metrů vypadám, že za nejbližším rohem padnu a zhynu, přitom kondička celkem dobrá, jsem schopna zaběhnout 8 km bez zastavení.. ale vyběhnu a za rohem vypadam, že se zhroutim :oops: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
6.8.15 20:02
@martina.se píše:
já vždycky fakt nechápu - vypadají čerstvě, odpočatě.. Já od prvních metrů vypadám, že za nejbližším rohem padnu a zhynu, přitom kondička celkem dobrá, jsem schopna zaběhnout 8 km bez zastavení.. ale vyběhnu a za rohem vypadam, že se zhroutim :oops: :mrgreen:

Přesně tak, mám to stejně. Navíc s přítelem provozujeme horolezectví a chodíme na tůry, no já rudá a jsem ještě pod kopcem, všichni na mě čumí přítel se mi směje :mrgreen: :pocitac: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama