V 16tt mám břicho stále stejné jako před otěhotněním

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mamina20
Povídálka 46 příspěvků 20.08.10 11:11
Růst bříška..

Ahoj všechny budoucí maminy..:-)Chtěla jsem se zeptat,v kolikátém měsíci začíná růst bříško?jsem v 16tt a mám břicho stále stejné jako před otěhotněním.Mám z toho docela divný pocit..nemám se na to radši zeptat gynekologa? :-?

Přečtěte si článek: Jak se mění velikost břicha v těhotenství?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 20.08.10 11:23

ahoj..je to naprosto individualni…mam kamosky na kterych jeste v sestym mesici nebylo nic videt :wink:
ja sem myslim zacala mit tak nejak od konce 4 mesice viditelny bricho trochu :-)

rozmary
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.10 11:25

Ahoj,mě bylo vidět už v 8tt,ale před těh. jsem byla dost hubená.Každá to má jinak,kámoška je ve 24tt a nic na ní není znát,neboj taky ti naroste :lol:

marketm
Echt Kelišová 8707 příspěvků 20.08.10 11:44

mamino klidu prvního těhu to na mne bylo vidět až v 6 měsíci ale byla jsem silná u druhého dřív o pár týdnů a teď potřetí končím 20 týden s dvojčaty a tuhle mi sousedka řekla že vypadám spíš přežraná než těhotná :lol:

Theresa
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 20.08.10 12:05

Ahoj, já sem v 34+ a doktoři se mě ptají kde to nosím. Prý nemám skoro žádné bříško. Když mě poslali na monitor, sestra co tam je, mě málem vyhodila, že to je přece pro těhotný :mrgreen:
A přitom mrně má 2300g :wink:

Violet83
Kelišová 6869 příspěvků 20.08.10 12:18

Ahojda, úplně si vzpomínám na sebe, jak to píšeš. Taky jsem pořád to svoje těhu bříško vyhlížela a ono pořád nic a nic.
Pak ale vyskočilo asi ve 21.tt a to mi přišlo, že ze dne na den, tak neboj, dočkáš se :wink:

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 20.08.10 12:40

Chdoila jsem na cvičení do bazénu a se mnou jedna mladá žena. S kamarádkami. jednou se bavily o tom, že by už měla zvolnit, když je teda těhotná. Tak jsem jí tak okukovala, a opravdu, zvedalo se jí tak nějak bříško. Tak jsem gratulovala a ptala se, v koliklátým. V šestým … ne týdnu. Měsíci ..... Padla mi čelist, protože já už si okolo 10 tt musela kupovat volnější kalhoty. Ne že by mi „civilní“ nebyly, ale už to chtělo volnější pas …

Takže je to individuální .....

… jo a ještě jedna kamarádka, tak tý vyrostlo břicho snad ze dne na den. Ale buben neskutečnej. Říkala, že prý má dělohu vzadu usazenou, ale jakmile dítě prostě nabylo určitých rozměrů, padlo to všechno dopředu .....

Bébka
Neúnavná pisatelka 17981 příspěvků 20.08.10 12:47

Neboj ty se nic, takhle já vypadala ve 30. týdnu :mrgreen:

rozmary
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.10 13:27

jé ty bláho,to je mini bříško :lol: Tohle jsem já v 18tt. :mavam:

Ziza
Kecalka 464 příspěvků 20.08.10 13:29

:-D tak to je dobrá otázka, já měla bříško obvykle už před otěhotněním a těhotenství to břicho aspoň „zlegalizovalo“… :-D

zuzouš
Extra třída :D 10365 příspěvků 20.08.10 16:31
Ziza píše: … :-D tak to je dobrá otázka, já měla bříško obvykle už před otěhotněním a těhotenství to břicho aspoň „zlegalizovalo“… :-D
:mrgreen: :mrgreen: :pankac:
maminka189
Kelišová 5309 příspěvků 20.08.10 16:32

Ahoj já jsem u prvního těhu měla takovéhle břicho v 15tt a každý se mě ptal zda čekám vícerčata :lol: .

Adélky
Neúnavná pisatelka 19747 příspěvků 20.08.10 16:33

Jak komu, hlavně klid :wink: . Nakonec se dříve či později vykulí všem :lol: .

Jahudka87
Ukecaná baba ;) 2374 příspěvků 20.08.10 16:41

Na mě začalo být bříško vidět asi tak po 20 tt. Když kouknu na fotky na z 16 týdne tam tam skoro nic není vidět, ted jsem ve 29 tt a mám už slušnou bouli :D Ale furt jsem to hrozně řešila, kdy už to bude vidět a nemohla jsem se dočkat a ted si to užívám, je to krásný pocit chodit s bříškem :) tak takový ted mám :-)

Jahudka87
Ukecaná baba ;) 2374 příspěvků 20.08.10 16:43

A pro srovnání, posílám ještě foto z 16 tt. Je tam opravdu jen malinkatý náznak :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >