Růst zoubků nebo angína?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pethul
Kecalka 139 příspěvků 04.07.10 11:44
Růst zoubků nebo angína?

Ahojte holky, potřebovala bych od Vás opět radu.
Dneska ráno jsem broučkovi (9 měsíců) naměřila 38,6. Dala jsem mu tedy nurofen a dodržujeme pitný režim. Před chvíli jsme měřila teplotu a klesla mu na 37,7. Teď mě napadá zda je to způsobeno růstem zubů, protože opravdu hodně sliní a nebo to může být nějaká začínající virová infekce, např angína apod. Má trošku rýmu a sem tam zakašle, ale to už nás provází od začátku týdne. Mám se znepokojovat a jít raději na pohotovost nebo zůstat doma? Zítra máme odjíždět na dovolenou a teď prostě nevím co mám dělat :-( .

Reakce:

Ellanis
Extra třída :D 12565 příspěvků 04.07.10 12:25

Pethul myslím, že takhle ti stejně nikdo neporadí, jestli jsou to zoubky nebo něco jiného :nevim: S tou dovčou bych to asi zvážila. Pokud jedete někam „za humna“ a teplota do večera klesne, vybavila bych se lékama a asi jela - ale fakt podle stavu prcka. A jestli je to cesta do zahraničí a nebo na dýl, tak teda nevim … děcko s teplotou v takovém horku někde na cestě … to bych asi nedala :nevim:

Pethul
Kecalka 139 příspěvků 04.07.10 13:24

No jedeme do Jeseníku, nikam do zahraničí…Ještě jsem uvažovala, že kdyby měl angínu, tak by odmítal i jídlo a to on normálně baští…asi to budou vážně ty zoubky, z pusy mu tečou provazy slin…

milhaus
Kelišová 5907 příspěvků 04.07.10 16:44

Asi je fakt těžké radit,ale nám taky vylítla teplota na 40,dala jsem panadol,a taky nám to kleslo na 37,8.Ale stejně jsem šla hned ráno k doktorovi,byli to zoubky,rostou nám stoličky.Toho doktora bych ale určitě navštívila.

AjkaZ
Kelišová 6512 příspěvků 04.07.10 16:50

No, mne mala nejedla, ani kdyz ji rostly zuby :lol: Takze podle toho to asi taky nepoznas… :think: Kazde dite je jine :nevim:
(A angina neni viroza :wink: )
Jedine mu zkus mrknout do krku - pri angine by tam mel bile cepy, u vizory zarudle a podivej se taky na dasnicky… Mala je mela vzdycky predtim, nez se vyklubal zoubek takove nabehle, do bela…)

Tak at jsou to jen ty zoubky a muzete vyrazit!
(Ev. v Jeseniku maji urcite taky detskou pohotovost, kdyby se Ti neco nezdalo i pozdeji :wink: )

Pethul
Kecalka 139 příspěvků 04.07.10 18:30

Holky mi to nedalo a jela jsem raději na pohotovost a jsou to opravdu zoubky. Člověk nikdy neví a takhle jsem klidná. Vím co mu je a můžu jít s klidem balit, ale děkuji moc :kytka:

Ellanis
Extra třída :D 12565 příspěvků 04.07.10 19:00
Pethul píše:
Holky mi to nedalo a jela jsem raději na pohotovost a jsou to opravdu zoubky. Člověk nikdy neví a takhle jsem klidná. Vím co mu je a můžu jít s klidem balit, ale děkuji moc :kytka:

Super, užijte si dovču :kytka:

martinka1510
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 04.07.10 20:40

Ahojky, no tak já si taky myslela ve čtvrtek, že to budou zoubky, když malý měl pouze zvýšenou teplotu ráno, odpoledne už měl skoro 39, tak jsem si říkala přehřátí. V pátek jsem sním mazala k doktorce a rovnou do nemocnice. Udělali mu krev, moč, orl, rng, stěr z krku, ze zadečku a nic vše v pořádku a dnes udělali znovu orl a píchli mu levé ouško, dnes už teplotu nemá. Snad už ti malý teplotu nemá, protože to je docela risk jet v tomhle horku. Přeju ať je malý v pořádku

martinka1510
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 04.07.10 20:42

Teť čtu poslední příspěk, tak supr. Můžeš být klidná a hezky si užijte dovolenou :-D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Co se s ní stalo? Bývalá Víznerova láska Vendula Křížová vypadá unaveně

Herečka Vendulka Křížová (46) se vypravila na Mikulášský charitativní bazar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >