Rustovy spurt

3802
9.7.08 07:38

Rustovy spurt

Ahoj Maminky,
nase mimco jede 3tyden a pravdepodobne mame rustovy spurt. Uz jsem docela hotova, je to vecny kolotoc, kojeni, odrihavani, nespokojene mimco.
Nemate nejake rady, jak preckat tohle obdobi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2431
9.7.08 08:39

A nejsou to prdíky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3802
9.7.08 09:20

To jsem si myslela nejdriv, ale nejsou. Ted mi usnul, tak doufam, ze vydrzi alespon pul hodinky, uz jsem docela „vycucana“. Nastesti venku v kocarku spi i hodinu, kdyz to jde dobre i hodinu a pul, tak odpoledne nabehne dedecek a vyjede ven a ja si konecne trochu schrupnu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
9.7.08 09:40

cernus vydrž :! Jestli se jedná opravdu o spurt (což zřejmě jo), tak to musíš prostě přetrpět. My je měli přesně ve 3 a 6ti týnech a naposled ve 3měsících. Trvalo to asi 6-8 dní a malá nám behem toho posledního vyrostla za týden o 6 cm.

Takže vydrž, bude líp (ale zas přijdou jiný starosti 8) )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3802
9.7.08 12:16

JJ, snazim se vydrzet, musim, kvuli malemu. Premyslela jsem, zda mam volat doktorovi, ale asi to nema cenu, bud by mi taky rekl, ze musim vydrzet, nebo by se mi snazil vnutit nejakou prozatimni nahrazku, coz by asi kojeni moc neprospelo. Jen je mi prdolky lito, ze ho nemuzu poradne zasytit.
Existuje neco, po cem by se mi mlicko udelalo rychleji?
6-8 dni? Tak to mame uz 3 za sebou. To jsme skoro v polovine.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.7.08 12:53

Ahojky, taky radím vydržet, my jsme to řešili ve 3t, v 6t a ve 3m. Kojila jsem snad co hodinu a měla jsem pocit, že už snad nemám mlíčko, ale malý pěkně přibíral, takže mlíčka bylo dost. Chce to trpělivost a uvidíš, že to přejde. Držím palečky a přeji mooooooooc trpělivosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama