Foto: je tento losos zkažený?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
83
17.12.25 14:17

@arinecka Potřebovala jsem rychlou odpověď a tady po 10 minutách nebyl jediný komentář. Na FB byly reakce hned. Pokud ti příspěvek překáží, stačí ho přeskočit. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
83
17.12.25 14:19

@Lucy75 Díky za tip, ale nechci je hrotit před Vánoci. Primárně mi šlo o to, aby malému nebylo špatně od žaludku :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6697
17.12.25 14:38

Běžný losos má tu známou barvu, protože je dobarvovaný skrze krmivo. Tak je pak krásně růžový/lososový. Uz divoký je světlejší a pokud je tohle jiný druh, poznáš to nejlépe ty sama - googleni a vůně. Ale jednou jsem šla kupovat dalšího, levnejsiho, aby to na sushi nevypadalo zkazene no :mrgreen: protože mi právě přišel losos se světlým masem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2301
17.12.25 14:40

@IcePlanet7 Ja som viděla takúto žltú. Keď som kuchala kapra.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3561
17.12.25 14:45
@Deni94 píše: Více

Jeden starsi IT vtip na zamyslenie (rychlo nerovna sa dobre)

Potká se Motorola s Pentiem. Motorola se ptá:
„Pentium kolik je jedna plus jedna? "
Pentium odpoví:
"Tři. "
Motorola na to říká:
"Ale Pentium to je špatně. "
Pentium na to odpoví:
"To je jedno, hlavně že je to rychle! “

Vtip zalozeny na skutocnej udalosti ked Intel vyrobil nove velmi rychle procesory, ale s chybou, takze nespravne pocitali.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34072
17.12.25 14:58
@Lucy75 píše: Více

Vždytˇjá vím, nemyslela jsem to zle :mrgreen: Já bych to šla taky vrátit, nelíbí se mi ani struktura masa.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34072
17.12.25 14:59
@Deni94 píše: Více

Nepřekáží, neboj :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6127
17.12.25 15:07

Asi ti to už nepomůže, ale vypadá to na zoxidovaný tuk. U ryb běžné, pokud je delší dobu mražená.
Lehce to odkroj a ikdyby si to tam nechala, tak je to nejspíše neškodné.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21236
17.12.25 15:17
@Lucy75 píše: Více

Kámoš co dva roky vařil na vojně měl oblíbený koření - hypermangan :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1302
17.12.25 15:36

Řekla bych ze je to rozmrazeny losos gorbuša. Je světly, strukturou jiny.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2505
17.12.25 17:12

O lososovi nic nevím 😁 takže tady nepomůžu. Ale můžu říct, že bych z " bezpečnostních" důvodu a zachování " anonymity " nedávala na fb i na tohle fórum stejnou fotku a stejný dotaz, aby si mě tady někdo nespojil s nickem, kdybych psala víc " osobně".. já jen, že jsem si říkala, že jsem tu fotku někde viděla :D :D ale neboj, neprásknu tě

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25014
17.12.25 17:44
@KalamityJohn píše: Více
:mrgreen: vojáci přežili? :mrgreen: to je důležité… :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21236
17.12.25 18:25
@Lucy75 píše: Více

V rámci povolených ztrát ano. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10216
17.12.25 20:19
@Deni94 píše: Více

Je to ňahňa.
Lososa jím kvůli „hutnému“ masu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Kojenecká lahev

  • (4.5) + 85 recenzí

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

Poradna o homeopatii

Ikona - Eliška Bartlová

MUDr. Eliška Bartlová