Rýma a bolest na hrudi

90
5.4.20 16:01

Rýma a bolest na hrudi

Ahoj, nezlobte se že zase otravuji ale je možný že se mi rýma usadila na pruduskach a bolí mě od toho na hrudi?? Rýma je spíš zadní nejde z nosu ven ale pardon hleny mi setkají do krku takže to kolikrát ani nestačím a polknu jsem už bezradna :( co prosím pomůže? Děkuji za rady ❤️❤️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11625
5.4.20 16:05

Sinupret

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
5.4.20 16:07
@iiiv píše:
Sinupret

Ten beru už druhý den :( a může mě tedy od toho bolet na hrudi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38188
5.4.20 16:15
@Sarka334 píše:
Ten beru už druhý den :( a může mě tedy od toho bolet na hrudi?

Když se nějaký jev děje, tak je zákonitě možný, to je takový logický axiom. :kytka:
Když se začneš dusit, volej pětky - pravděpodobně to v tom případě už není jenom rýma. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4223
5.4.20 16:51

Vykašlala jsi něco? Zkus něco na podporu hlenu. Jako je například ten sinupret. Ono to trvá než to zabere. Mám to občas taky k nachlazení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
603
5.4.20 17:03

Sinupret :-). Ale opravdu nezabere to hned, dej tomu chvíli čas + něco na vykašlávání hlenu, za mě ACC.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
5.4.20 19:13

@lampicka11 no právě moc ne jen trošku :nevim: já jsem spíš na nervy Z toho jak mě to tlačí na ty hrudi nebo bolí nevím jak to mám popsat 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
5.4.20 19:13

@EvieK dobře moc děkuji :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.20 08:30

Permanentní rýma a chycené průdušky v těhu

@Sarka334 využiji tématu, snad nevadí, potýkám se s podobným problémem už několik týdnů a už nevím, co s tím. Jsem ve 29tt, rýmu mám teda od začátku těhotenství, posledních cca pět týdnů mě ale začalo pobolívat (spíš pálit) na hrudi a cítila jsem chycené průdušky, špatně se mi začalo dýchat, hluboký nádech je pro mě teď úspěch. Hned jsem začala cibulovým sirupem, na noc a ráno stopkašel, pastilky s lišejníkem, teď zkouším i mléko s máslem a česnekem :D, ale je to pořád stejné. Horečky žádné, kašlu hlavně ráno, ale celý den mám pocit, že mám zúžené dýchací cesty a nutí mě to (omlouvám se teď za detailnější popis) odchrchlávat. Ale vychrchám jen malinko hlenu, který ani nejde vyplivnout. Gyndař mi řekl, že by to teď (vzhledem k situaci covid) neřešil, s pneumologem jsem volala a řekl mi, že by to mohlo být astma, ale pokud nemám záchvaty, apod., tak by taky počkal. Chci se zeptat, zda se to někomu v těhotenství například také projevilo a jestli něco pomohlo a třeba to odeznělo? Já mám na cestě už zvhlčovač vzduchu, tak snad ten pomůže :think:, suchý vzduch doma máme, na co sáhnu mě kopne. V noci údajně chrápu a samozřejmě spím s otevřenou pusou. Alergik jsem nikdy nebyla. Bojím se hlavně o prcka, aby mu šel ode mě dostatek kyslíku. :( Díky za každou radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
90
11.4.20 10:25

@kolennijamka v pořádku :blush: jsme na tom úplně stejně až na to ze já přes den kašel nemám a vecer mě to chytne :nevim: jdu na další vyšetření a mám jít i k fizioterapeutovi může to být od zad že je mám zablokovanaa :roll: už nevím co s tím a taky mi to obtěžuje :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama