Rýma u kojence - jaké kapky?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.10.21 16:11

Rýma u kojence - Kapky

Ahoj mamky. Dcera, má 2 a půl měsíce, a má začínající rýmu. Odsáváme vysavačem. Doktorka, nám doporučila, kapky Nasivin, ale špatně se to dávkuje. Máte zkušenost, i s nějakými lepšími léky? Nebo, je lepší sprej Physiomer?
Na ceně nezáleží, hlavně ať to malé pomůže, a zároveň prosím, o doporučení odsávačky na vysavač. Máme od Bebela, a ještě mě zaujala odsávačka Nosátko.
Mořskou vodu, máme od Quixu. Předem díky, za každou radu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1578
15.10.21 16:25

Nám na otok sliznice pomohl hrozně fenistil kapky, užívá se vnitřně ne do nosu, rýma byla do 3dnu pryč, do té doby jsme ji lecili 14 dni :roll:, ale měla k tomu už i chrapot z toho jak ji to stikalo do krku. Tím jak to splasklo mohla lépe dýchat a šlo to krásné odsavat, ale my máme 7.mesicni nevím od kdy se ten fenistil může, jinak zvýšená poloha v postýlce a zvlhcovat vzduch.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26473
15.10.21 16:33

Nosatko je super, to sem měla na obě děti. Jaky mate nasivin? mě se líp u mimin dával ten s rozprašovačem než to kapatko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2572
15.10.21 17:02
@Anonymní píše:
Ahoj mamky. Dcera, má 2 a půl měsíce, a má začínající rýmu. Odsáváme vysavačem. Doktorka, nám doporučila, kapky Nasivin, ale špatně se to dávkuje. Máte zkušenost, i s nějakými lepšími léky? Nebo, je lepší sprej Physiomer?
Na ceně nezáleží, hlavně ať to malé pomůže, a zároveň prosím, o doporučení odsávačky na vysavač. Máme od Bebela, a ještě mě zaujala odsávačka Nosátko.
Mořskou vodu, máme od Quixu. Předem díky, za každou radu.

Hlavně nedávej nic, co není určené na tak malé dítě!
Physiomer baby nebo sterimar baby je dobrej. S odsávačkou bych to neprehanela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16044
15.10.21 18:14

Uplne bych to neprehanela, zvlhcit vzduch a morska voda staci.
Nasivin davam jen na noc, pokud vylozene nemuzou dychat, odsavani taky jen vyjimecne, nici to sliznici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6346
15.10.21 21:28
@Kriss Tina píše:
Nosatko je super, to sem měla na obě děti. Jaky mate nasivin? mě se líp u mimin dával ten s rozprašovačem než to kapatko.

z rozprašovačem jakože sprej asi myslíš, to není vhodné pro miminko. Pro miminka jsou kapky s kapátkem. Já dávala právě nasivin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26473
15.10.21 21:40

@Veru1987 já měla nasivin s rozprašovačem od 0+, pro ty miminka to má fakt hodně slaboučký tlak. Bylo to rychlejší než držet dite, odměřovat kapku v kapatku a trefovat se tím do toho mini nosu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat