Rýma už 6 měsíců v kuse

38
25.4.16 17:16

Rýma už 6 měsíců v kuse

Dobrý den, dcera má od září téměř v kuse rýmu. Je to takové kolečko. Začne to vodovou rýmou, ta přejde v usazenou žlutou, a pak se to pomalu čistí do bílé a nakonec průhledné. Problém je že mezi další rýmou je pauza max týden, a zase začne mít rýmu znovu na 3týdny. Je jedno jestli měla kapky do nosu, antibiotika, prášky… pořád se to opakuje. Sem tam se do toho přidá i kašel. Obvodní a ORL říkají že je to normální. Nicméně mě to normální nepřijde. Má někdo taky takové zkušenosti? Nebo co Vám nakonec pomohlo. Už jsme vyzkoušeli snad všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8054
25.4.16 17:18

Kolik má?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
25.4.16 17:22

Čerstvě 3 roky a od září chodí do školky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8054
25.4.16 17:23

Zkuste na nějakou dobu Sinupret… Jinak kolem 2-3 roku jsou děti opravdu zasoplené skoro neustále, později se to každým rokem zlepšuje. Jinak nechávám dceru od 3 let užívat od konce srpna do března ISKIAL, každým rokem měla absenci rýmy víc a víc, letos dokonce v šesti letech jen jednu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4187
25.4.16 17:42

Jj taky to tak máme. Letos se občas poštěstilo a pauza byla i 14 dní. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2063
25.4.16 17:44

Naše (3roky a 3m) naprosto to stejné, co chodí do školky, vydží max týden bez rýmy, spíš míň. Před pár dny jsme byly na orl, já už na nervy, nechala jsem jí udělt stěry z nosu, krku a zkontrolovat mandli. a zavěr zní- nos+krk naprosto čistý, žádný bacil, mandle nezvětšena. Prý na ty školkové rýmy někdo trpí víc,. někdo míň. chce to jen vydržet. tak jí pro svůj lepší pocit stříkám do nosu preventivně aspoň mořskou vodu(sterimar s mědí) :lol: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3395
25.4.16 17:48
@pannda píše:
Zkuste na nějakou dobu Sinupret… Jinak kolem 2-3 roku jsou děti opravdu zasoplené skoro neustále, později se to každým rokem zlepšuje. Jinak nechávám dceru od 3 let užívat od konce srpna do března ISKIAL, každým rokem měla absenci rýmy víc a víc, letos dokonce v šesti letech jen jednu.

Ten Iskial, olej ze zralocich jater?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8054
25.4.16 17:53

Ano prosím.. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8054
25.4.16 17:53

Na posílení imunity…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
25.4.16 17:54

Ten Iskial Vám dítě polyká tablety nebo to nějak rozpustíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3395
25.4.16 18:26
@pannda píše:
Ano prosím.. :lol:

Ja jsem chtela koupit klasicky rybi olej Aromatika z trescich jater, hlavne kvuli EPA a DHA a vitaminul A, D a E..ale koukam, ze momentalne neni nikde skladem, tak uvazuji i tomto..ale nevim teda zda je to slozenim aspon podobne…zkusim si najit nekde presne slozeni..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3395
25.4.16 18:28

Vim, ze ten iskial je hlavne na imunitu no..nebo je taky na podporu vyvoje mozku atd, jako jine rybi oleje pro deti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8054
25.4.16 18:30
@marvannn píše:
Ten Iskial Vám dítě polyká tablety nebo to nějak rozpustíte?

Jsou to želatinové tobolky, plněné olejem. Mě dítě polykalo celé, pokud je problém, dá se olej vymáčknout na lžičku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8054
25.4.16 18:32
@veronika6913 píše:
Ja jsem chtela koupit klasicky rybi olej Aromatika z trescich jater, hlavne kvuli EPA a DHA a vitaminul A, D a E..ale koukam, ze momentalne neni nikde skladem, tak uvazuji i tomto..ale nevim teda zda je to slozenim aspon podobne…zkusim si najit nekde presne slozeni..

Ze žraločích je lepší… Musíte ale vyzkoušet, zázraky nejsou hned, je účinek po delší době…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8054
25.4.16 18:34

Tma nejde ani tak o vit. D a A, ale o Sqalen, ten je plusový.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat