S čím si nejraději hrají vaši 5letí kluci?

612
2.5.14 13:24

S čím si nejraději hrají vaši 5-ti letí kluci?

Ahoj maminky, s jakou hračkou si nejraději hrají vaši 5-ti letí kluci? Potřebuji trochu inspirace na dárek. Děkuji :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31672
2.5.14 13:26

Já mám 4 letýho, a nejradši ze všeho kope do míče :pankac: pak má rád Sevu, autíčka a takovou tu patrovou garáž, dřevěný vláček. a spoustu dalšího

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1749
2.5.14 13:28

Malýmu je kus přes 4 roky a momentálně vede Lego, omalovánky, a stříkací hasičský auto ( odrážedlo ).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
81490
2.5.14 13:34

Skoro pětileťák mi přijde, že si doma moc nehraje, nejradši je venku, jezdí na kole, jezdí na výlety. doma ted objevil kuličkovou modelínu, ale počítám, že ho to brzy přejde. Jinak kuchyňka se ségrou,, sem tam puzzle, lego, postavičky rytířů

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
612
2.5.14 13:36

Děkuji za tipy :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7631
2.5.14 13:36

Náš pětiletý: Vláčkodráha, TT modely vlaků… Deskové stolní hry, začal už i Merkur, plastelína, kreslení, lego, kolo, naposledy koukal na koloběžku, chtěl plastelínu s přislušenstvím, knížky a DVD

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
882
2.5.14 13:50

U nás vede jednoznačně Lego

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50186
2.5.14 13:55

Mám čtyřletáka a ten má nejradši auta, vláčkodráhy (Ikea, Duplo, Tomáše) a Lego :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
612
2.5.14 14:06

@Adona-i a jaké lego kupujete? City, chima nebo ninjago?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2591
2.5.14 14:09

U našeho vedou všechny auta a pak lego a dřevěné vlaky s kolejema… K narozkám dostane větší kolo ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
612
2.5.14 14:12

A s jakým legem si hrají vaši kluci. Můj synek hodně kouká v telce na Želvy Ninja a podobné blbosti.Ale to lego chima a ninjago je až od osmi let. Mě se líbí lego City ale to nevím jestli by ho bavilo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1011
2.5.14 14:12

U nas vede lego, všechna auta, co houkaji..policajti, hasici, sanitka, dale popelari, různé stavebnice, autodrahy, jeřáby…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50186
2.5.14 15:10
@BoDaViDoVe píše:
U nas vede lego, všechna auta, co houkaji..policajti, hasici, sanitka,dale popelari, různé stavebnice, autodrahy, jeřáby…

Jo, ta auta záchranných složek má ted syn nejradši :mrgreen: :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
50186
2.5.14 15:11
@Gloci píše:
@Adona-i a jaké lego kupujete? City, chima nebo ninjago?

U nás Lego City, máme hasičskou základnu a policajty a pak nějaký mix, kde je i sanita :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1749
2.5.14 15:14

@Gloci
My kupujeme Lego City. Syn je zamilovaný do policajtů, hasičů, servisáků apod. To od kolika let Lego je bych se moc neřídila. Kubík taky nedávno dostal velkou policejní stanici od 8-mi let. Je tam hodně kostiček, tak asi proto je až od 8-mi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Tatra 815

  • (5) + 20 recenzí

Usínáček Dino

  • (4.5) + 20 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin