Sahá si na ouška

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucije28
Ukecaná baba ;) 1556 příspěvků 24.06.11 08:01
Sahá si na ouška

ahoj holky, prosím, nevím, jestli některá z vás nemá tu zkušenost a mohla mi poradit :palec:
Naše Kristýnka si posledních cca 14 dní sahá pořád na ouška. Nedalo mi to, byla jsem s ní na ORL, kde mi řekli, že má špunty v uších, tak jsme 3 dny vykapávaly a včera byly na vyčištění oušek. Ale ona si pořád na ty uši sahá :(
V noci krásně spí, nepláče, tak nevím, proč to dělá .. Dle ORL jí ty uši svědily, (kvůli těm špuntíkům), tak si na ne sahala, ale teď, když to má vyčištěný, tak nevím :nevim: :nevim:

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Barca12345
Echt Kelišová 9649 příspěvků 24.06.11 08:04

Nemuze to mit jeste nejak podrazdene??? Nebo je to holt uz zvyk! Pokud by to nepreslo nebo bych pozorovala nejaky jeji neklid, mozna bych si skakla jeste na kontrolu, za to nic nedas a budes mit jistotu :wink:

market.s.87
Ukecaná baba ;) 1769 příspěvků 24.06.11 08:06

náš malej si šahá na ouška, když je ospalej nebo když mu rostou zuby :lol: :lol:

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 62961 příspěvků 3 inzeráty 24.06.11 08:08

Nebo se jí to zalíbilo, malý si taky na ouška sahá a strká prst dovnitř, ale jen při kojení nebo v noci, když nemůže zabrat…

Any11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.11 08:10

Malá si taky sahá neustále na ouška, hlavně, když je unavená.

lucije28
Ukecaná baba ;) 1556 příspěvků 24.06.11 08:16

Jo a ještě mi mudr. na ORL řekla, že kdyby si pořád na ty ouška sahala, že jí napíše Pamycon do oušek, ale nevím, jestli ATB jsou vhodná, když žádný zánět v uších nemá :nevim:

Barca12345
Echt Kelišová 9649 příspěvků 24.06.11 08:20
lucije28 píše:
Jo a ještě mi mudr. na ORL řekla, že kdyby si pořád na ty ouška sahala, že jí napíše Pamycon do oušek, ale nevím, jestli ATB jsou vhodná, když žádný zánět v uších nemá :nevim:

Tak to asi zase vi doktorka, ne? Nebo ji neveris? :think: Ja bych te sve asi verila… :nevim:

lucije28
Ukecaná baba ;) 1556 příspěvků 24.06.11 08:23
BaraDolezal píše:
lucije28 píše:
Jo a ještě mi mudr. na ORL řekla, že kdyby si pořád na ty ouška sahala, že jí napíše Pamycon do oušek, ale nevím, jestli ATB jsou vhodná, když žádný zánět v uších nemá :nevim:
Tak to asi zase vi doktorka, ne? Nebo ji neveris? :think: Ja bych te sve asi verila… :nevim:

Věřím a nevěřím :nevim: … ona vše vidí moooc tragicky, ale když nemá žádný problém, tak mne přijde divné, že jí budeme dávat ATB, když nemá žádný zánět, jen si sahá na ouška …
(mne například řekla, že se nejspíš začnu dusit a že budu muset jet o víkendu na pohotovost, protože v krku jsem měla nějakou uzlinu nateklou a dala mi šílený ATB, který jsem nebrala, necítila jsem se na ně tak nemocně a vyléčila jsem si to nakonec sama joxem po týdnu)

Davdan
Kelišová 6926 příspěvků 24.06.11 08:30

Náš ročňák si taky začal šahat na ouška, furt jsem ho pozorovala, ale neplakal, nebyl podrážděnej ucho nezarudlý… Někdy to děti dělaj, když prostě zjistěj, že maj uši. :-)
Nebo často při únavě. :-) To si je šmrdlaj snad všechny…

lucavlachova
Kecalka 486 příspěvků 24.06.11 08:35

Naš malej to dělá když mu rostou zoubky

Petttruše
Extra třída :D 10085 příspěvků 24.06.11 08:38

ahoj,

malá si také furt sahá na ouška, na tu blanku a muchlá si jí :-D , taky když je ospalá nejvíc…

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 24.06.11 09:13

ja myslim ze to deti bavi…nase mala si taky saha na ouska..od ty doby co je nasla do ted :mrgreen: …a kdyz chce spat nebo usina tak usi nepusti vubec a jeste lepe kdyz ma v dosahu moje ucho…to usne okamzite :mrgreen:

dada1511 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.06.11 09:26

jj,male si taky šahá na ouška,hlavně když je unavený,a když není,tak si je nejradči vytírá stylem - prsty do přesnídávky a pak do ucha :roll: To je podle mě normální.

žampion
Závislačka 3729 příspěvků 24.06.11 09:49

moje malá taky a dokonce si je někdy i kroutí :-)

bertík28
Echt Kelišová 9079 příspěvků 24.06.11 10:43

Malá si na ně sahá když je unavená anebo jdem usínat. Nejprve jsem si myslela, že s nimi třeba něco má, ale normálně si jich nevšimne.

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

GLOSA: Moderátor i aktivista. Kam až zajde superangažovaný Moravec?

Otázky Václava Moravce (OVM) již dávno nejsou diváckým trhákem. Jeho... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >