Sami na Vánoce?

135
14.12.19 20:20

Sami na Vanoce? ????

Mam deprese z Vanoc. Loni nas pritel se synem nechal samotny kvuli praci. Nemusel tam byt, byl tam. Letos uz jsem se ho nekolikrat ptala, zda na Vanoce bude s nami. Ma rodinnou firmu, kde vazne byt nemusi. Nemyslim si, ze s nami byt nechce. Dela to kvuli penezum. Na jednu stranu to chapu. Na deuhou stranu, cely rok se honi kvuli praci a i na ten Stedry den nas necha samotny. Synovi jsou 4 roky, ja mu chci udelat krasne Vanoce. Nejde to uz ted. Padam do depek z toho, ze nas zase necha samotny. Mate nekdo stejnou zkusenost? Prekousli jste to? Ja to prekousnout asi nedokazu. ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

54474
14.12.19 20:21

@Lucc23 a to tam bude od rána do noci nebo jak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
14.12.19 20:23

Ano, taxikar (celodenni sichta)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8436
14.12.19 20:23

A můžeš napsat konkrétněji, jak získá v té rodinné firmě peníze na Štědrý den dejme tomu od 15h do 22h?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8100
14.12.19 20:24

Očividně má priority někde jinde.
Já toto nikdy tolerovat nehodlala. Máme podmínku v průměru 8 hodin denně. Manžel kvůli tomu měnil práci.
V práci trávíme čas kvůli penězům, i když jsme oba s prací spokojení a baví nás a nehodláme tam nechávat čas navíc. Ať už kvůli dětem nebo kvůli jiné zábavě. I procházka na zdravém vzduchu je morálně únosnější než trávit čas v práci navíc.
Ale jak říkám, vybrala jsem si partnera, který nemá práci na prvním místě v životě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
14.12.19 20:25

Jelikoz je to svatek, jezdi za 100%. Coz jsou pro nej penize.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.12.19 20:25

@Lucc23 radu nemám, ale chápu tě.. Manžel je snáma každé Vánoce, ale má jednou za tři roky pohotovost, co se týká elektřiny.. To znamená, pohotovost, jako vedoucí pracovním musí kdykoliv odjet..
Před třemi roky to vyšlo tgk, že 25-27 mimo domov, byla naváto sněhu a nějaké velké nárazy větru…
takže toto chápu.. letost má pohotovost taky přes Vánoce, tak se děsím toho, aby to nebylo i na 24.
Co bych radila, asi zkusit klidu mu říct, že toto normální neni- a to znám hodně lidi co jsouna práci i na peníze, že se honí za výdělkem a prací, a prostě se domluvit, aspoň aby přijel třeba ve 4 hodiny a byl už s váma, pokud celý den chce být někde pryč..
Jako normálí to neni to ti napíšu narovinu a to mám sama manžela, který už druhý den na dovolené je nervozní, že by něco dělal…
Anonym, kvůli práci manžela

• Nahlásit
  • Citovat
135
14.12.19 20:27

@Sany80s nebyl takovy. Od te doby, co je to jejich do toho dava maximum casu. Kdyz mu rikam at praci zmeni a travi vice casu s nami, odpoved je jen to ze nikde mu nedaji prijem jaky ma tady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1220
14.12.19 20:28
@Lucc23 píše:
Ano, taxikar (celodenni sichta)

Be tohle, bych při tomhle zaměstnání teda vážně neprekousla. Promiň, ale byl a bude opravdu v práci? Tohle mi teda normální nepřijde a netolerovaka bych to ani ve vztahu bez dětí, natož s nimi. Ještě bych se snažila tolerovat lékařské služby, hasiče atd. I když i tady by se asi dalo domluvit volno, když má malé dítě. Pro mě by tohle byla velká výstražná červená a asi bych to řešila hlouběji a pro mě by to v případě, že by se to stalo pravidlem, byl i důvod k hádce a asi i rozchodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5818
14.12.19 20:28

@Lucc23 můžu ze zvědavosti, kolik taskových ldi v té práci je s ním?? Myslím, že normální člověk by jeden denpřežil bez 100% výdělku.. můj názor, ale to ti moc nepomůže..
Zkus prostě s manželem promluvit..což si asi dělala už několikrát, a asi moc neslyší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
135
14.12.19 20:30

Je mi z toho popravde do place. Vztah nam diky jeho praci ppstupne krachuje z me strany, on si mysli ze je cse v poradku. I kdyz vi, ze ja uz na to nemam :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17699
14.12.19 20:31

Vadilo by mi to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3526
14.12.19 20:31

Vysvětlila bych mu že peníze nejsou všechno. Že by toho jednou mohl litovat. Trvalá bych na kompromisu. Že by jezdil třeba do tří a potom by byl s vámi. A nebo by bylo s vámi třeba do desíti a šel by jezdit v noci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1437
14.12.19 20:33

A v kolik musi do prace? Deda jezdil cely zivot s vlakem takze bud vanoce byly 23,25 nebo podle jizd, kolikrat pry 24 uz byla stedrovecerni vecere jako obed a pak darky.. muj manzel mel vloni pohotovost, nastesti se to vyresilo z domova ale asi ctyri hodiny neco resil na pc a nevnimal, ale my jsme sami dva, letos ma tu pohotovost taky, takze jsem zvedava. Spis bych mu navrhla at jezdi na silvestra, to i vydela vic a stedry vecer je s vama. To pokud nejezdi praha, brno proste vetsi mesto je nic moc vydelek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30
14.12.19 20:34

Udělala bych krásné vánoce bez něj. Odjela na hory celý den s dětmi bobovala, udělala bezvadnou večeři a těšila se z radosti z dárků… neodoprosovala bych se

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama