Který byl váš nejšťastnější den?

4829
14.12.19 19:03

Který byl váš nejšťastnější den?

Asi napíšete svatba, narození dětí, případně promoce apodob.
Tak to mám já, ale ještě k tomu den, kdy mamce potvrdili, že to není rakovina a den, kdy syn přišel o 4 hodiny později (měl vybitý mobil a žádné číslo si nepamatuje, aby zavolal od kamaráda, ujel jim vlak).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6466
14.12.19 19:07

Když jsem přežila autonehodu a když mi můj manžel poprvé řekl, že mě miluje. A pak asi tak každý den během prvních let našeho vztahu. A první pozitivní těhotenský test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
273
14.12.19 19:09

Den, kdy mě manžel poprvé chytl za ruku a podíval se mi zhluboka do očí, ve kterých něk napsané jak moc se do mě zamiloval. To jsme spolu začali chodit :srdce:. Den kdy se narodila dcera. :srdce: Přeju si, abych časem měla víc “nejšťastnejších dnů”, jsem ještě skoro pískle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14877
14.12.19 19:10

Den, který nejvíce a nejkrásněji ovlivnil můj život byl ten, kdy se mi narodila dcera. Ale byl to takový hukot, že to cítím tak nějak „zpětně“, ten samotný okamžik žádná euforie nebyl. Že jsem opravdu šťastná, si citelně uvědomím v úplně obyčejných situacích, přichází to nečekaně a samo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1536
14.12.19 19:13

Zatim asi den, kdy jsem po cca ctvrt roce na tekute strave smela dat normalni jidlo, byl to kralik na paprice :D svatba to byl spis horor :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4829
14.12.19 19:15

Pro moji pratetu byl den D v lednu 1990, kdy odjela po 41 letech do Vídně, podívat se na dům, kde prožila dětství a kam pak za vlády strany, se nesměla podívat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8604
14.12.19 19:39

Taky třeba když jsme jeli pro našeho prvního psa, bylo mi 12. To štěstí, jake jsem pociťovala, že mám konečně svého psa!

Příspěvek upraven 14.12.19 v 19:47

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
292
14.12.19 19:43

Den těžké autonehody, když jsem se podruhé narodila. Svatba a narození dětí byla proti tomu kapka v moři, protože kdybych umřela tak by svatba ani děti nebyly.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.19 19:46

Kdyz mi manzel rekl, ze me miluje, kdyz jsem si poprve pochovala svoji dceru (rodila jsem akutni sekci v plne narkoze a videla jsem ji poprve az treti den) a kdyz mi rekli, ze nador, ktery jsem mela na mozku byl nezhoubny :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Den kdy jsem se dala dohromady s přítelem, den pořízení našeho psa, den kdy jsem našla na těhotenském testu dvě čárky a den narození našeho syna. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Když syn po porodu začal brečet :srdce: když se narodil byl úplně modrý, nedýchal. Museli ho resuscitovat, nejdelší a nejhorší okamžiky mého života, a to první zabrečení, pocit štěstí a úlevy, na to nikdy nezapomenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8634
14.12.19 19:49

Když jsme podruhé přijeli z porodnice. Manžel krásně uklidil byt, já jsem vajíčko s mladší dcerou položila uprostřed obýváku a šla se napít. 20m syn z chodby hned běžel k tomu vajíčku, klekl si tam, a já než stačila vystartovat (bála jsem se, aby nesáhl do očí nebo něco), tak on tu malou ségru opatrně začal hladit po noze a oslovoval ji jménem. V tu chvíli mě manžel chytil za ruku a mně došlo, že jsme kompletní rodina a nemůžu být šťastnější.
Dojmu se vždycky, když si to vybavím (pozn. pro vyvolené - naštěstí nemusejí vyklízet tělocvičnu :mrgreen: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5390
14.12.19 19:54

Když se mi narodili děti… oni jsou jediný důvod, proč tu ještě jsem :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.12.19 19:56

Když jsem pár hodin po porodu šla na neonatologii, kde jsem viděla svého syna. Tak spokojeně spinkal, zdravý. Původně jsem chtěla napsat, že to byl okamžik, kdy jsem ho porodila, ale byla jsem dost v rauši, než abych to vnímala :lol: Navíc ho hned odnesli na vyšetření, šel předčasně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2260
14.12.19 19:57

@Lenka002 Když jsem se dozvěděla, že jsem těhotná, když se dcera narodila :srdce: a když se mi ta samá dcera loni vdávala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama