Poradna dentální hygienistky
Pavla Pilneyová DiS.
@Gina108 já mám doma dva, v tom na poškozené vlasy je dimthiconol, čili silikony a v tom na jemné vlasy není.
Můžu jedině doporučit
a na netu se dá sehnat za rozumnou cenu ![]()
Holky nebudete verit-kamadka mi poradila sampon, klasicky za 30kc z lidlu Cien na poskozene vlasy, po umiti sli uzasne rozcesat a byli leskle a dlouho mi voneli:-)takze kdo by to cekal ![]()
Ja na svoje dlouhy vlasy vyzkousela tolik samponu… uz asi pul roku pouzivam obycejnej zloutkovej(zluty, ve sklenicce) + kondicioner te same znacky a presto ze jde o obycejny sapmon vlasy mam jemny, jdou snadno rozcesat a uuuuuzasne voni.
Treba ze samponu znacky oriflame a avon jsem byla uplne nasr. ná
(vysuseny a z vlasu byl nerozcesatelny chumáč
)