Sáňky

3384
18.9.06 19:32

Sáňky

Ahojky holky,

našla jsem docela hezké sáňky a tak bych chtěla vědět zda snima má některá z vás zkušenosti.
tady je odkázek http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
Tak děkuji za Vaše názory

Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1005
18.9.06 23:00

Ahoj,
jsou moc pěkné, ale ta cená je drsná :? 8O 8O 8O . Asi by mi stálo za to si je vyzkoušet, protože si nejsem jistá stabilitou, pokud je dítě živé a naklání se třeba........
My máme klasické dřevěné se sedákem a dá se to taky, no :twisted:
Bubu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
380
19.9.06 06:49

Tyyyyyy brdo, 3620… No nevim, kdyz odsroubujes to sedatko zbydou ti z toho boby. Ja bych do nich teda asi nesla, a investovala do kvalitnich drevenych, ale to je muj nazorr, a nerikam ze je to dobrry nazorr :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
725
19.9.06 08:30

No, já nevím, to je spíš náhrada kočárku pro horské oblasti :D, na normálních sáňkách můžu s dítětem sjet kopec pěkně v sedě, kdežto za tímhle pekelným strojem bych asi musela běžet :).

Nové dřevěné sáňky stojí kolem 1000 Kč a určitě vydrží na dýl než 1-2 sezóny. Podle mých zkušeností 3-leté dítě bude chtít určitě sjíždět na saních kopce, ale samo je řídit neumí, takže pořád potřebuje dospěláckou asistenci.

A pokud sháníte něco na hory, nám se osvědčilo přidělat korbu z kočárku na sáňky - splní to stejný účel, ale je to mnohem mnohem levnější :). (A to nejsem v žádném případě šetřivý typ :D).

B.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6545
19.9.06 08:30

Já s tim zkušensot nemam, ale za sebe můžu říct, že bych peníze teda investovala jinak. Za pár stovek lze pořídit klasické sáňky nebo boby. Tohle mi přijde přemrštěná cena.
G

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7798
19.9.06 09:53

Ahoj,
vypadají teda suprově, ale TA CENA :idea: To je fakt síla 8O
Co koupit klasické velké dřevěné s tou ohrádkou vzadu, nějaký popruh si koupíš, kdybys ji chtěla připásat…no a vydrží ti spoustu let, i až bude velká tak bez té ohrádky, narozdíl od těchto, které jsou jen do 3 let
Alenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1765
19.9.06 09:58

Tak ty sanky jsou super 8O 8O :D ale ta cena je super taky :lol: :roll: Asi bych koupila normalni drevene,protoze jak uz se tu psalo,rocni dite nemuze jezdit samo a s temahle sankama to jinak nejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
koleso
6.12.13 08:48

Ja bych je potřebovala opravit. Poradíte mi? JNe roztrhanej ten „potah“Popřípadě, kde to koupim. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
3730
6.12.13 10:09

Tak je nas asi víc, kdo po zimě potřebuje znovu vyplést sanky.Ale kde ten popruh kopim, to taky netuším. Mam v podstatě sánky stejné, jako v tom odkazu, samozřejmě starší. Je tu někdo, kdo poradí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5352
6.12.13 12:23

Já myslím, že ten popruh se dá sehnat v takových těch hobby marketech typu Baumax apod. Ale jistá si nejsem. Zkus jim tam zavolat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jani009
6.12.13 13:13
@Mafina5 píše:
Já myslím, že ten popruh se dá sehnat v takových těch hobby marketech typu Baumax apod. Ale jistá si nejsem. Zkus jim tam zavolat.

Díky, zkusím to.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama