Sanus Hradec Králové 2019

25.7.19 12:32

Sanus Hradec Králové 2019

Ahoj, nemáme tady nikde aktuální čerstvé zkušenosti se Sanusem v HK, tak zakládám diskusi, snad pomůže i ostatním. Můžete nasdílet své zkušenosti, konkrétně se samotným procesem IVF, s péčí, s doktory… Konkrétně mě i zajímá, když v rámci IVF nějaká důležitá kontrola či cokoliv vyjde na víkendový den, tak jak řeší? Při IUI, když mě to vyšlo na víkend, tak jsem musela počkat do dalšího cyklu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10195
25.7.19 12:35

@Alice 20tiprocentní nevim jak v HK, ale v Pce mi vyslo opu na sobotu a normalne probehlo :think: iui mi pokazde vyslo na pracovni den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.2.20 12:03

Ahoj chtěla jsem se zeptat tedka 13.2 jdeme na uvodní konzultaci s lekařem kde nam rekne co a jak atd. do hradce. jsem objednany na 11 hodinu, jak je to s objednavacima dobama berou opravdu v tu hodinu nebo se treba ceka? děkuji za odpoved ;)

• Citovat
  • Nahlásit
43
2.2.20 13:14

My jsme chodili do Sanusu v Jihlavě a tam se nečekalo. Opravdu to bylo podle objednání. Tak snad to bude stejné i v Hradci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.2.20 16:10

Ahoj. U mě to rozhodne na čas nebylo, někdy jsem sla dovnitra až 40min po objednání (to byla tak nejdelší lhůta), často kolem 20min čekání. Ale možná to bylo tím, ze jsem chodila k primari Štěpánovi a ten je asi víc vytizeny. Znám Holcina co chodila k Silhanovi a málokdy čekala.

@Anonymní píše:
Ahoj chtěla jsem se zeptat tedka 13.2 jdeme na uvodní konzultaci s lekařem kde nam rekne co a jak atd. do hradce. jsem objednany na 11 hodinu, jak je to s objednavacima dobama berou opravdu v tu hodinu nebo se treba ceka? děkuji za odpoved ;)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3985
3.2.20 15:37

@Alice 20tiprocentní aha no tak uvidim, ja jsem objednaná k dr. Dejmek co jsem koukala ten je dopoledne, nevim teda jak se střídají protožš odpoledne tam je naka pani dokrorka. ale tech 20 min jestě dcl jde neni to tak dlouho :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1521
4.2.20 00:37

@smoulinla chodim k Dejmkovi a max hodinu čekání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.2.20 08:58

@smoulinla oni to tam mají takový, ze se tam dopo vystřídají třeba tři, jeden jich tam má víc pozvaných a někdo tam prijde vzít jenom třeba 2 nebo tři klientky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3985
5.2.20 17:26

@Alice 20tiprocentní aha no tak to jsem teda zvědava ke komu nakonec pujdu, ale dekuji moc za informaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
6.2.20 15:11

@Alice 20tiprocentní já taky Mudr. Štěpán a kolikrát i přes hodinu jsme tam seděli :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
6.2.20 15:14

@Alice 20tiprocentní na víkend mi vyšel jak odběr vajíček, tak transfer a v pohodě, normalne mě objednali na nějakou hodinu a bylo jedno jestli je víkend nebo všední den a lékaři i sestry za mě super, jen občas někdy trochu zmatení, ale to asi tím, že tam toho mají mraky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.2.20 08:08

@Jessi12345 Jj, to u mě taky v pohodě, ale IUI nedělají o víkendu. A jak to u tebe dopadlo jestli se muzu zeptat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
7.2.20 09:42

@Alice 20tiprocentní no…My to měli trošku složitější, nejezdili jsme tam z důvodu, že by nám to samo nešlo, byla jsem těhotná vždycky hned, ale z důvodu, že jsem přenašečka vážné genetické vrozené vady na mužské pohlaví. Takže jsme tam byli trosku speciálka. Museli jsme mit ivf se selekcí na pohlaví a podrobným genetickým embryo vyšetření. Takže nám vyselektovali z oplodnenych vajíček, embryí, ty holky a tu mi potom transferovali. Po potratech těch kluků, jsme se těšili na zdravou holčičku, dělají to doktoři, tak co se může stát, jsme si řekli. Těhotenství v pořádku, všechno dobrý a narodila se holčička, s obrovskou srdeční vadou a 5 dni po porodu byla akutne operovaná na dětském kardiochirurgickém centru v Motole. Takže Sanus nám pomohl, ale toto si nedovedeme vysvětlit. Dnes je ji půl roku a srdíčko běží, jako by operovaný nikdy nebylo, takže se všechno zachránilo ale proc se to stalo, to nikdo neví…Když to bylo tak hlídaný a speciálně vyšetřováný už od embrya :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.2.20 13:45

@Jessi12345 Fiha, tak to je dobre, ze to nabralo správný směr a držím palce dal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
7.2.20 14:22

@Alice 20tiprocentní no díky bohu za primářku, ktera se vrátila z dovoleny, ale na kontroly a všechny ultrazvuky jsem jezdila speciálně do Sanusu, nedělala je moje doktorka, prý aby si mě pohlidali vzhledem k předchozímu těhotenství a takhle to dopadlo, takže nevím jak bych ohodnotila Sanus Hradec no…těžko říct kde se stala chyba, jestli v IVF, nebo následné kontrole embryí, nebo v těhotenství, každopádně to hlídal právě Sanus :? 8 hodin ji operovali ti nejlepší z nejlepších a nám tuhla krev v žilách co se bude dít. I dnes po půl roce mám slzy v očích když si na to vzpomenu a stále nikdo neví proč se to stalo!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama