Reklama

Sarapis mensis a opačný efekt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kika2
Kecalka 165 příspěvků 04.10.10 13:18
sarapis mensis a opačný efekt

Ahoj holky,nemáte některá zkušenosti se Sarapisem mensis.Vysadila jsem antikoncepci,pro­tože mě z ní bolela hlava ( zkoušela jsem jich víc )no a protože když ji neberu tak mám PMS a hodně moc bolestivou ms a občas mám migrénu,tak jsem si koupila ten sarapis.Začala jsem ho brát 2×1cps jak píšou.No a teď už jsem to nedostala osmý den.Sice mě trošku pobolívá břicho ( vaječníky ) ale furt nic.Radši jsem si udělala těhu test ale taky nic.Nikdy jsem ms neměla nepravidelnou ani po vysazení antik.Tak nevím co to je.Jinak se cítím skvěle.Vždycky mi byla zima teď je mi furt vedro a nejsem vůbec unavená což jsem taky dost bývala.No tak nevím jestli mám to dávkování stáhnout na 1×1.Jo a beru ještě každý den jeden šumivý hořčík.

Reklama

Reakce:

bnvnvb 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.11.10 10:42
sarapis

Ahojky, mám stejný problém,i když antikoncepci jsem nikdy nebrala, je to svinstvo.Udělala jsem si těhu test a dobrý, bolí mě vaječníky, jako když to mám dostat a zatím nic. Myslím ale, že musíme vydržet, od lidí mám info, že je to supr přípravek.
Mně je ale 45 let a kdo ví, jestli mi nezačíná přechod :lol:
A jak ty??
Ivča :mavam:

Enie
Kecalka 367 příspěvků 16.01.11 20:45

Já jsem na netu našla v poradně MUDr. Šulce zase opačný názor- ten zase užívání fytohormonů moc nedoporučuje :nevim: http://ona.idnes.cz/…/poradna.asp?…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >