Sběr papíru

4537
19.3.17 12:25

Sběr papíru

Ahoj maminky, chci se zeptat, sbíráte tu některá papír na přivýdělek při RD? Myslíte, že se tím dá přivydělat? Díky za odpovědi. Rejpalky, ať si užívají své bohatství a nerýpou do těch, které milióny neoplývají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

19.3.17 12:30

@Enmamma četla jsem nedávno leták, za tunu až 2500Kč. Nemám představu, kolik je tuna papíru a za jak dlouho se dá nasbírat. Každopádně jak jednou řekl jeden můj známý: Peníze leží na zemi, stačí se dívat. Sbíral kaštany a vozil je někam na výkup, ořechy ty prodával, loupané, neloupané. Sběr papíru, sběr spadaných jablek(to taky leckde vykupují).
Roznos letáků, ale to jsem byla 2× u toho, jak to funguje a za mě neskutečně málo peněz za to, že s tím strávíš celý týden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6604
19.3.17 12:33

Můžeš mi to nějak přiblížit? Od koho a jak bys ten papír sháněla?
My jednou za čtvrt roku objedeme babičky, dvakrát do roka přidá něco bývalá kolegyně a je toho tak za dvě stovky (a to u nás dávají 2,60 Kč za kilo). Rozdělím to třem dětem do kasiček a hotovo. Jako přivýdělek si to neumím moc představit. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
19.3.17 12:48

Nedá, podle mě to je naprostá ztráta času… to samé si myslím o sběru víček

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
19.3.17 12:51
@Enmamma píše:
Ahoj maminky, chci se zeptat, sbíráte tu některá papír na přivýdělek při RD? Myslíte, že se tím dá přivydělat? Díky za odpovědi. Rejpalky, ať si užívají své bohatství a nerýpou do těch, které milióny neoplývají.

Radeji anonym… Dnes se za to fakt stydim :oops: Jeden cas jsem byla sama se synem a byli jsme na tom opravdu financne spatne. Sbirala jsem papir… Jablka, jerabiny, sipky, orechy a bezinky.. Ano, byl to fajn privydelek. V tu dobu mi to opravdu pomohlo. Ale byly to hodiny a hodiny prace, ono natrhat kilo sipku neni perdel… O potrhanych rukach ani nemluvim… No jsem rada ze uz toto nikdy delat nemusim.

• Nahlásit
  • Citovat
19.3.17 12:54
@Anonymní píše:
Radeji anonym… Dnes se za to fakt stydim :oops: Jeden cas jsem byla sama se synem a byli jsme na tom opravdu financne spatne. Sbirala jsem papir… Jablka, jerabiny, sipky, orechy a bezinky.. Ano, byl to fajn privydelek. V tu dobu mi to opravdu pomohlo. Ale byly to hodiny a hodiny prace, ono natrhat kilo sipku neni perdel… O potrhanych rukach ani nemluvim… No jsem rada ze uz toto nikdy delat nemusim.

Proč se stydíš? Náhodou dobrý, sedět a brečet, že nemám peníze umí každej, ale jít a dělat i takovýhle věci, to je hodno potlesku :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1083
19.3.17 12:57

Občas nám chodi do práce emaily, že za nás po konci sezóny odvezou zbylé katalogy. U nás smůla, jednak to bývalo psáno stylem uděláme pro vás tím velkou službu, což mě samo o sobě vytočilo, když vím, že to byl pro dotyčného zisk. Druhak vozime sběr synovi do školy, plynou jim z toho peníze do třídy. Určitě ale můžeš zkusit někde poptat, v pátek jsme třeba odvezli 600kg.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6604
19.3.17 12:58
@Anonymní píše:
Radeji anonym… Dnes se za to fakt stydim :oops: Jeden cas jsem byla sama se synem a byli jsme na tom opravdu financne spatne. Sbirala jsem papir … Jablka, jerabiny, sipky, orechy a bezinky.. Ano, byl to fajn privydelek. V tu dobu mi to opravdu pomohlo. Ale byly to hodiny a hodiny prace, ono natrhat kilo sipku neni perdel… O potrhanych rukach ani nemluvim… No jsem rada ze uz toto nikdy delat nemusim.

Ale kde? Kde se ho dá sehnat tolik, aby to mělo nějaký smysl? Doma vytaháš zásoby starých letáků, něco třeba dají příbuzní, a co dál? Prosit v obchodech, aby si mohla rozřezat kartonové krabice? Tahat to z kontejnerů na papír? Tady jen upozorňuju, že to je krádež. To, co je už hozené v kontejneru, patří obci, případně svozové společnosti, která ty kontejnery vyváží. Taky by na ni klidně někdo mohl zavolat měšťáky. :think: Já si vážně neumím představit, kde se dá sehnat tolik papíru, aby z toho byl nějaký slušnější výdělek :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4537
19.3.17 13:08
@lleennttiillkkaa píše:
Proč se stydíš? Náhodou dobrý, sedět a brečet, že nemám peníze umí každej, ale jít a dělat i takovýhle věci, to je hodno potlesku :potlesk:

S tím souhlasím. Než žebrat někde na sociálce, radši budu sbírat papír a dělat páté přes deváté.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.3.17 13:09
@IvaB píše:
Ale kde? Kde se ho dá sehnat tolik, aby to mělo nějaký smysl? Doma vytaháš zásoby starých letáků, něco třeba dají příbuzní, a co dál? Prosit v obchodech, aby si mohla rozřezat kartonové krabice? Tahat to z kontejnerů na papír? Tady jen upozorňuju, že to je krádež. To, co je už hozené v kontejneru, patří obci, případně svozové společnosti, která ty kontejnery vyváží. Taky by na ni klidně někdo mohl zavolat měšťáky. :think: Já si vážně neumím představit, kde se dá sehnat tolik papíru, aby z toho byl nějaký slušnější výdělek :nevim:

Fakt nevim… V tu dobu mi nejvic,,vydelavaly " sipky, jerabiny a bezinky. Je fakt ze to nevykupuji vsude.

• Nahlásit
  • Citovat
4537
19.3.17 13:12
@IvaB píše:
Ale kde? Kde se ho dá sehnat tolik, aby to mělo nějaký smysl? Doma vytaháš zásoby starých letáků, něco třeba dají příbuzní, a co dál? Prosit v obchodech, aby si mohla rozřezat kartonové krabice? Tahat to z kontejnerů na papír? Tady jen upozorňuju, že to je krádež. To, co je už hozené v kontejneru, patří obci, případně svozové společnosti, která ty kontejnery vyváží. Taky by na ni klidně někdo mohl zavolat měšťáky. :think: Já si vážně neumím představit, kde se dá sehnat tolik papíru, aby z toho byl nějaký slušnější výdělek :nevim:

Stále mám určitou lidskou hrdost a popelnice vybírat tudíž nehodlám :mrgreen: Nejsem žádná popelnicová bába :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.3.17 13:13
@lleennttiillkkaa píše:
Proč se stydíš? Náhodou dobrý, sedět a brečet, že nemám peníze umí každej, ale jít a dělat i takovýhle věci, to je hodno potlesku :potlesk:

Diky :oops: :oops: Ale nerada na ty casy vzpominam. No ale zvladli jsme to no. Ted uz je dobre. Mozna i diky tomu si ted penez vazim vic.

• Nahlásit
  • Citovat
56926
19.3.17 13:13

Co myslíte, že dělají bezdomáči a vychcanci? vybírají kontejnery na papír a ve velkém to kradou a vozí do sběru.. vydělat se tim dál, ale kde legálně brát papír :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6604
19.3.17 13:17
@Anonymní píše:
Fakt nevim… V tu dobu mi nejvic,,vydelavaly " sipky, jerabiny a bezinky. Je fakt ze to nevykupuji vsude.

No, a kde teď sebrat šípky, jeřabiny a bezinky? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6604
19.3.17 13:18
@Enmamma píše:
Stále mám určitou lidskou hrdost a popelnice vybírat tudíž nehodlám :mrgreen: Nejsem žádná popelnicová bába :mrgreen:

To já si přece nemyslím. Byly to jen úvahy, kde se jako dá k tomu papíru přijít. Nic normálního mě nenapadlo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama