Selhávám jako matka

Anonymní
24.11.19 15:40

selhávám jako matka

Čekám velkou vlnu kritiky, ale posledních x měsíců se citim vyčerpána, manžel mě štve, na sex nemam ani pomyšlení.
T mám 17 měsíční dceru a jsem v 7 měsíci. Ráno vstanu obstarám malou, placnu sebou na gauč a nejraději bych cely den jenom ležela. Celý den běží pohádky, protože si nemám naládu s malou ani hrát.
Občas si akorat hazime s balonkem nebo si něco přečteme. ven se mi chodit taky nechce, takže jdeme jen do kramu nebo na návštěvu. Malá si celý den hraje sama nebo se jen kouká na tv a tak si blouma po byte, když prijde manžel tak si s ni hraje jen chvili. Je mi to tak hrozne lito, totálně selhavam a rikam si aby se mala nejak nezabrzdila, ale ta únava a spatna nálada je silnější…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17923
24.11.19 15:46

Ty jo a do toho teď začne noční vstávání, nošení miminka… No masakr, úplně mě ta představa děsí :mrgreen: ale tak co už, za pár let bude lépe a možná už příští léto, děti budeš brát na výlety, bude hezky :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.19 15:49

@Bubla Bůčková představím si to a nejradsi bych otevrela okno a vyskočila. mela bych se těšit ale je mi z toho vseho úzko. na jedno dite ted uplne kašlu a privedu na svět druhy. asi mam nejakou zimni depku

• Citovat
  • Nahlásit
20082
24.11.19 15:52

A proč si prosím tě pořizuješ hned druhé? 8o to opravdu nemohlo počkat? Chudák ta malá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3350
24.11.19 15:52

Heeeej, vítej do klubu :mrgreen: před chvílí jsem porodila (8tydnu) a rozdíl mezi dětmi mám 19,5 měsíce, takže jako ty :mrgreen:

Napsala bych ti, že bude líp, ale bohužel nebude :? Každopádně ta únava je normální, ještě k tomu to počasí, to taky nepřidá na energii. Taky jsem měla dny, kdy jsem se za prťousem jen šourala na procházce a na nic se nezmohla. Rozhodně neselháváš, jsi prostě těhotná :hug:

Ale co se teda po porodu zlepšilo, je kvalita spánku a množství energie. Sice jsou dvě smráďata masakr, ale zvládá se to fyzicky lépe. Psychika je jiná věc :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4921
24.11.19 15:53
@Anonymní píše:
T mám 17 měsíční dceru a jsem v 7 měsíci. Ráno vstanu obstarám malou, placnu sebou na gauč a nejraději bych cely den jenom ležela. Celý den běží pohádky, protože si nemám naládu s malou ani hrát.

a cemu se divis, 24 hodinova sluzba se neda tahnout do nekonecna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3350
24.11.19 15:53
@terien píše:
A proč si prosím tě pořizuješ hned druhé? 8o to opravdu nemohlo počkat? Chudák ta malá.

Ty jsi fakt poklad, tohle jí teď psát :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17203
24.11.19 15:54

Klid, to dáš…stejně ti nic jiného nezbyde ;) no tak se ti nic nechce…co má být? Aspoň na procházku by to asi chtělo, aby se malá celý dne neplácala jen doma, stejně je zima, tak na chvíli…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.19 15:54

@terien od malička se ji věnuji, krize prisla az ted. a druhé chtel tedy hlavne manžel. nechteli jsme je mit daleko od sebe ;)

• Citovat
  • Nahlásit
20082
24.11.19 15:55
@Bídžej píše:
Ty jsi fakt poklad, tohle jí teď psát :roll:

No to sorry jako, ale tohle mi hlava nebere

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Anonymní píše:
@Bubla Bůčková představím si to a nejradsi bych otevrela okno a vyskočila. mela bych se těšit ale je mi z toho vseho úzko. na jedno dite ted uplne kašlu a privedu na svět druhy. asi mam nejakou zimni depku

je to spíš tu zimní depka… Hned je tma, depkoidni počasí, ted jsi sama. Proste v létě je to lepší. Jde s ven, svítí slunko, hned je to veselejší. To přejde, taky mam tyto stavy…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní

Mam to stejne, 7 mesic tehotenstvi, kluk 21 měsíců, akční jak blazen, do toho malej byt. Každý den se přemlouvam vubec jit ven, ale nakonec jdu. Vezmu to odrazedlo nebo kočár, a proste se jdem jenom tak projit do mesta/přírody/ v nouzi nejvyšší do hernicky. Nesnáším ženské kolektivy matek tak tomu se vyhýbám. Cestou si s nim snazim povídat, ale on mi jeste nic moc neřekne. Pak ten den rychleji uteče. A o vikendu jdeme vsichni treba na bazén, i kdyby na 3/4 hodky. Aspon vypadnout…

• Citovat
  • Nahlásit
20082
24.11.19 15:56
@Anonymní píše:
@terien od malička se ji věnuji, krize prisla az ted. a druhé chtel tedy hlavne manžel. nechteli jsme je mit daleko od sebe ;)

Tak to budeš muset holt ještě tak dva roky vydržet. Pak si vyhrajou :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17203
24.11.19 15:57
@Anonymní píše:
@terien od malička se ji věnuji, krize prisla az ted. a druhé chtel tedy hlavne manžel. nechteli jsme je mit daleko od sebe ;)

každá má někdy krizi a nic se jí nechce…tohle bych si fakt nevyčítala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3350
24.11.19 15:59
@terien píše:
No to sorry jako, ale tohle mi hlava nebere

Tak já ti to vysvětlím - kolem roku je prostě dítě poklad, najednou ti zas začnou tikat hodiny a přijde ti super nápad, mít prcky brzy u sebe, protože si budou hrát a ty nebudeš doma tolik let. A tak otehotnis. A jak jsi čím dál tehotnejsi, tak ti teprve dochází, jaký průser to bude :mrgreen:

Anebo otěhotněla omylem a to už prostě nic nenaděláš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat