6. nemoc a každodenní pláč

21.4.20 15:09

Sesta nemoc a kazdodenni plac

Dobrý den, chtěla bych se zeptat nemá někdo zkušenost ze šestou nemocí? Může být dítě během toho co má vyrážku plačtivé, protivné? Malej ma 1 rok a měl horečky 4-5 dní mel az 39,5. Rešily jsme to s doktorem a jelikož byl po očkování tak to doktora taky nenapadlo a prirazovali jsme to k očkování jenže teploty trvali dyl než je po očkování normální a hlavně malej nikdy po ockovani reakce nemel. Ted teploty ustali ale právě se osypal.. a od dne kdy se mu zacala razit ta vyrazka tak je to hrozne. Je neprijemny nic ho nebaví uz treti den co ma tu vyrazku kazdou chvili breci vzteka se uz nevím co s ním, zda-li kontaktovat lekare opet nebo myslíte že je to k tomu normální reakce. Jinak v moci nic nenasli. Dekuji za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12793
21.4.20 15:17

No tak „normalni“ reakce je tezko rict, kazde dite je jine, ale z osobni zkusenosti musim rict, ze decka byla protivna po dobu trvani horecky, jak opadla, tak bylo zase vsechno ok, vyrazka jim vubec „nevadila.“ Je to urcite sesta nemoc? Jestli to taky nahodou nemuze byt neco jineho, u ceho ta vyrazka svedi treba?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.4.20 15:26

@beruska9 No on byl v pohodě po dobu horecek to byl uplne zlatej a ted jak opadli horecky a zacala se tvorit vyrazka tak od ty doby je to naprd breci knoura vzteka se v noci spi chvili v klidu pak sebou zacne mlit a knourat. Resily jsme to s doktorem a kdyz jsem mu rikala ze se malej osypal rikala jsem mu kde to malej vsude ma po telefonu prprze jsme tam ted byli skoro kazdy den a nevedeli co s nim je tak mi doktor rekl ze to vsechno sedi na to..tak mi to potvrdil zeto je ta sesta nemoc ze to vysvětluje horecky atd. On to ma ve vlaskach za usima na brisku trosku na zadecku a nejvic v podbrisku no a na cele.

Příspěvek upraven 21.04.20 v 15:29

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7671
21.4.20 15:28

Dcerka byla protivná, dokud měla i tu vyrážku. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12793
21.4.20 15:34

@Michaela2206 : ok, nechci ze sebe delat chytrejsiho nez doktor, jestli si je jisty, ze to nejsou nestovice (ve vlasech a za usima, hm :think: ), tak ok. Jak vidis v dalsim prispevku, deti reaguji ruzne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.4.20 15:39

@beruska9 on to nema prave uplne vsude nema to na koncetinach fakt jen brisko a na hlave no.. No když se mi to nebude zdát tak urcite nebudu cekat a zajedeme tam. To kazdopadne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
524
21.4.20 22:06

Náš měl šestou nemoc v 8 měsících a kdyby neměl horečky a pak vyrážku, nic bysme na něm nepoznali. Neplakal, nebyl protivnej, jedl a pil normálně, dokonce i normálně „zlobil“. Každé dítě to snáší jinak, tak přeju pevné nervy :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat