Sex a vícečetné těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.17 11:35
sex a vícečetné těhotenství?

Maminky a těhulky, mám dotaz. Dočetla jsem se, že se u vícečetného těhotenství vyvarovat sexu. To jako opravdu? Jsem v nějaké 11.týdnu těhu, čekám dvojčata, vše probíhá v pořádku. Sex na chuť opravdu mám, hodně. To to nesmím? Jak jste to měly vy? Nějaké názor? :) Děkuji.

Reakce:

dedrichov
Závislačka 2848 příspěvků 06.01.17 11:46

Proč to neprodiskutuješ se svým ošetřujícím lékařem, ten zná Tvůj zdravotní stav

o3
Ukecaná baba ;) 1010 příspěvků 06.01.17 11:47

Taky mě zajímají názory. :)

troubinka
Povídálka 12 příspěvků 06.01.17 13:57

Ahoj, čekám dvojčata bi-bi jsem v 27tt. Sex si s manželem dopřáváme téměř denně a vše je v naprostém pořádku :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

OBRAZEM: Morbidně obézní žena usiluje o to, aby byla nejtěžší na světě

Šestadvacetiletá žena z ostrova Faial v Atlantském oceánu, která si říká... číst dále >