Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
Holky, koupila jsem v Lidlu plenky Pampers ten megapack, velikost č. 3 a účtenku jsem samo vyhodila
.. Chtěla jsem je vyměnit za větší, ale odmítli mi to, bez účtenky. Mám jich ještě doma hodně a bojím se, že mi z nich malá vyroste dřív, než je spotřebuji
…
Zkusila jsem koupit jinou velikost, a chtěla potom je vyměnit, ale to mi neprošlo, na účtence je to specifikovaný …
Nekupovala jste některá ty plenky v Lidlu poslední dobou ??? Pošlu na účet penízky za poštu
…
Případně děkuji za informaci !
a proč nezkusíš plínky třeba někomu prodat to by bylo možná pohodlnější, rychlejší, pampersky č. 3 určitě používá dost mamin ve tvém okolí zkusila bych to spíš touhle cestou
samo, tuto variantu jsem již zkoušela, ale nikdo je nechce
… ale holt je budu muset na netu prodat …
martulkasloník píše:
a proč nezkusíš plínky třeba někomu prodat to by bylo možná pohodlnější, rychlejší, pampersky č. 3 určitě používá dost mamin ve tvém okolí zkusila bych to spíš touhle cestou
jestli byly v akci,tak já je hodila do bazaru a byly fuč během chvilky.. ![]()
lucije28 píše:
samo, tuto variantu jsem již zkoušela, ale nikdo je nechce… ale holt je budu muset na netu prodat …
vážně? já co vím tak hodně holek když dalo na net třeba i už načnuté balíky za přijatelnou cenu tak se prodali dobře a rychle
Taky si myslím, že by byl bazar nejlepším řešením ![]()
A nemusela by být náhodou na účtence i stejná prodejna
![]()
To by jsi asi sháněla dlouho…