Sháníme plyšového jednorožce

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2041
6.7.14 20:33

@Makikki Hong Kong? :,( uffff :( :,( :roll: ještě hledám ;)
Tak třeba se najde někdo, kdo ho má doma :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4498
6.7.14 20:34
@Makikki píše:
@radkka Ahoj děkuju moc, ano prosím zeptej se, jsem ochotná jí ho zaplatit, kdyby to byl ten samý a její dítko si s ním nehrálo, ono to je hrozný, kdybych věděla, že tohohle koníka bude mít naše jako mazlinku, tak bych jich bývala koupila hned 10. :lol: Ale musí to být úplně ten samý už jednou jsem koupila podobného a poznala to. :| :zed:

Já tě asi nepotěším, ale naše dcera má taky mazlíka a tahá ho všude a taky jsme chtěli koupit náhradního… Máme 2 naprosto stejné, ale ona chce jen toho původního, pozná ho po čichu :lol: Nového prostě nechce i když je na vlas stejný.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20767
6.7.14 20:36
@cverunka píše:
Já tě asi nepotěším, ale naše dcera má taky mazlíka a tahá ho všude a taky jsme chtěli koupit náhradního… Máme 2 naprosto stejné, ale ona chce jen toho původního, pozná ho po čichu :lol: Nového prostě nechce i když je na vlas stejný.

Já jsem si taky říkala, jestli by nějakého cizího nebo nového vůbec přijala. Nový bude moc nový a použitý přecejen už použitý, omačkaný apod. Děti jsou mršky :D Synovci jsem vyprala plyšáka a od té doby ho nechtěl :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4637
6.7.14 20:38

Zkousela jsi treba aliexpres.com, jestli je to nejake cinske nebo co…?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17715
6.7.14 20:38

Můžu objednat z německých stránek, ale vyjde na 20Euro
http://www.yatego.com/…h-40-cm-rosa
;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
85484
6.7.14 20:41

@viky23 predbehla jsi me :-) :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17715
6.7.14 20:44

@blumen :mrgreen: :mrgreen:
Naše malá má takovou mazlící deku, hnusnou, sepranou růžovou, vyprat si ji teda nechá, ale už to nepomáhá, má ji skoro od narození, babička jí dala novou, taky růžovou ale ne tu ona nechce :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Makikki
6.7.14 20:54

@cverunka Ja ho právě peru každý týden s jejím oblečením a nikdy ho neodřekla, vždy ho hned čapla a tulila se. :mrgreen:
@viky23 Dobrá práce, ani jsem tomu nevěřila a je fakt k objednání, ženský vy jste skvělý!!! :* Ano ano prosím objednat. Napiště mi zprávu nějak se domluvíme. :))

  • Citovat
  • Upravit
2041
6.7.14 20:55
@viky23 píše:
Můžu objednat z německých stránek, ale vyjde na 20Euro
http://www.yatego.com/…h-40-cm-rosa ;)

No supeeeeer :dance: :dance: :dance: konečně úspěch :hug: 20euro není zas tak moc a snad nového malá přijme :* :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Makikki
6.7.14 20:59

@Parchant I kdyby byl za 40, tak proste ho musime mit. :lol: :pankac:

  • Citovat
  • Upravit
17715
6.7.14 21:03

@Makikki tak já ho objednám, doufám, že z německa za poštu nebudou chtít víc. Jdu na to hodit voko, už jsem z těch stránek jednou něco brala :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17715
6.7.14 21:05

@blumen ty jsi z německa?? :think:
@Makikki z toho německa chtějí do rakouska místo 4,99E za poštu tak 9,99E.
Celková cena by byla 25E + ta pošta z česka :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Makikki
6.7.14 21:08

@viky23 Beru v potaz a Vy tam máte účet? Já tomu nějak nerozumím, ale zaplatím, co je třeba. :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
17715
6.7.14 21:12

@Makikki já žiju v rakousku, a k vám bych poslala z česka z pošty normálně ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Billi
6.7.14 21:13

Zakladatelko, nepomůžu, přeju hodně štěstí, protože vím, jaké je trápení, když chce dítě jen jednu hračku. My máme oslíka Ijáčka, ale jen jeden typ (viz můj inzerát). Už máme dva. Malý to ví a chce OBA - někdy najednou, ale jsou situace, kdy bere jednoho třeba ven a druhého na spaní. Nikdo neví, který bude kdy vyvolený a jak se netrefím, tak je zle.
Zkus se podívat na MMB a Aukro - jestli jsi to už nezkoušela, tam jsme ho našli my. Byl nový, nepoužitý a stál asi třetinu původní ceny.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Tatra 815

  • (5) + 20 recenzí

Usínáček Dino

  • (4.5) + 20 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin