Sháníme plyšového jednorožce

Napsat příspěvek
Velikost písma:
17715
6.7.14 21:18

Tady ten nákupní košík, že nekecám :mrgreen:
https://www.yatego.com/warenkorb/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Makikki
6.7.14 21:23

@viky23 Ani by mě nenapadlo, že by jste kecala. :kytka: Napište mi do zprávy váš účet, hned vám pošlu peníze a mooooooc děkuji!!! :kytka: :hug:

  • Citovat
  • Upravit
85478
6.7.14 21:31

@viky23 jo ja jsem primo z nemecka, ale taky bych ho musela za tech 5 eur postovneho navic objednat a pak poslat do cech (my tam ted moc nejezdime)…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17715
6.7.14 21:33

@blumen ja mam do ceska kousek (9km)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
85478
7.7.14 19:11

@viky23 tak to já mám o něco dál :-) ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13.10.14 10:50

Dobry den chtěla bych se Vas zeptat nebo poprosit jestli by bylo mozne toho jednorozce nak poslat do ceska koukala sem ze ste naky pani nabidla ze ho můžete objednat http://www.yatego.com/…osa-1-stueck kdyby to bylo mozne byla bych vam moc vdecna moje mala ma jednoho a potrebovali bysme ještě náhradního dekuju mockrat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
85478
13.10.14 11:00

@vercamaminka anezky hele, nic uz neobjednavej!! Mne se libil, objednala jsem si ho pred 14 dny a prisla mi postou obluda nevhodna pro male dite, vlozim foto. Ma to kolem nohou nejake snurky a pelicha to!! Hned jsem to poslala zpatky a cekam na vraceni penez. Pry toho stareho uz nevyrabi, ale obrazky nikde nezmenili. Puvodniho jako zakladatelka uz nesezenes.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13.10.14 11:08

Tak to naštve před rokem a pul sem ho koupila v kauflandu a nemyslela sem si ze si ho mala tak zamiluje tak tedka nevim co delat potrebovali bys me stejného ale toho co ste semka tedka dala tak takového mame doma a z ceskych stranek ale kdyby prisel ten puvodni tak by to bylo fajn ale když uz je nevyrabi :-(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
85478
13.10.14 11:10

@vercamaminka anezky fakt nesezenes, mam info primo od vyrobce

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
85478
13.10.14 11:12

@vercamaminka anezky ale jestli chces toho, ktereho jsem sem vlozila ja, tak toho sezenes! Je z tech tvych stranek. Nam se ale vubec nelibil a byl fakt nekvalitni.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13.10.14 11:14

My prave mame i toho co mas na fotce, :) my sme chteli toho starého ale bouzel no :,(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
85478
13.10.14 11:43

@vercamaminka anezky ja to tady stejne chtela napsat, kdyby nekoho zaujal, tak at uz ho neobjednavaji… penize mi nastesti vrati, uz jsou na ceste

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Makikki
14.10.14 16:11

@vercamaminka anezky Ahoj také jsem objednala s tím, že mi měl přijít ten malý, ale bohužel mi došla ta veliká obluda, je nám k ničemu, malá miluje toho malého, je to její nej mazlíček, spinká s ním, vozí ho v kočárku, dokonce s nim i baští, prostě bez koníčka nikam nesmíme, také sháním, ale už neseženu, my ho dostali v loni na vánoce, teda malá ho dostala, no a dnes už vypadá fakt katastrofálně… a také z kauflandu… :mavam:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Tatra 815

  • (5) + 20 recenzí

Usínáček Dino

  • (4.5) + 20 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin