Šijou sebou mimina?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AppleC
Povídálka 30 příspěvků 23.02.18 12:36
"Šijou" sebou mimina?

Zdravím, mám dotaz. Mám doma 2 měsíčního chlapečka a neustále sebou šije. Je moc hodný, veselý, často se směje a v noci hezky spí, ale přes den když je vzhůru pořád hází rukama, nohama kope jako by se chtěl odrážet a hlavu otáčí ze strany na stranu. Je to normální?

Přečtěte si článek: Miminko 2 měsíce: Z novorozence kojencem

Reakce:
beruska9
Extra třída :D 10859 příspěvků 23.02.18 12:36

Jo

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 23.02.18 12:37

Jo

ka2ka
Extra třída :D 13431 příspěvků 23.02.18 12:39

Jo

anjeliik
Povídálka 40 příspěvků 23.02.18 12:42

Ahoj, nevím, jestli je to ‚normální‘, ale dcera byla to samé a doteď je hodně akční a neposedí.

Luclic
Stálice 56 příspěvků 23.02.18 12:42

Určitě. Miminka si tím procvičují svaly :)

Magnificata
Ukecaná baba ;) 1490 příspěvků 23.02.18 12:53

Jojo je, také jsem si myslela, že všechny miminka v klidu leží a když mají hlad, tak si brouknou. Dcera mě vyučila, že tak to opravdu není :potlesk: :roll:

Anna766
Hvězda diskuse 73237 příspěvků 23.02.18 12:55

To je naprosto normální.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Martin Kraus: Se Zounarem si penisy neporovnáváme, oba je máme malé

Dva nazí herci vedle sebe, to se v dnešních divadlech jen tak nevidí. Ale... číst dále >

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >