Šikana profesorky při státnicích

Anonymní
30.5.18 19:15

Šikana profesorky při státnicích

Mám takový dotaz. Nestudoval zde někdo poslední dobou právnickou fakultu v Praze? Známá teď dělala státnice a vylítla kvůli jedné zkoušející (nebudu psát jména). Kdyby to neuměla, neřeknu, ale i předseda komise jí prý řekl, že kdyby to záleželo na něm, tak dostane 1, ale u jistého zkoušejícího to teď neudělal nikdo, ale hlavně - přijde vám normální, aby zkoušející na VŠ vám vytrhl poznámky z přípravy a položil na stůl před vás obrázky smrtky a hrobu s tím, že téma je „smrtící“? U tohoto zkoušejícího prý prošlo během několika let jen pár jedinců, zbytek vyhodila.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
941
30.5.18 19:21

To s tou smrtkou je pravda jo? nedělala třeba něco co neměla, nepodváděla, aniž by to ten druhý zkoušející věděl? jinak teda čučim, to bych čekala maximálně od nějaký soukromý školy, ale tohle snad už dnes není normální 8o ale jinak neporadím, nejde si stěžovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
219
30.5.18 19:25

Prijde mi trosku divne ze za posledni roky preslo jen par jedincu? to jako zbytek nedostudoval vysokou skolu? kdyby to tak bylo myslim ze uz to davno resi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.18 19:28

No, myslím, že nemůžeš vedet jak moc to známá umela, přece si tam s ní nebyla, nebo jo?

Jinak by me velmi zajímalo, o kom mluvíš? Nejdřív se zdá, že to je chlap, pak že ženská. Umírám zvedavostí. Pokud to u dotyčného/dotyčné udelalo v posledních letech jen pár lidí, tak stejne jménem neprozradíš nic nového a mezi studenty se to už dávno ví.

No a pokud nechceš opravdu psát jméno, tak dej aspon nápovedu, třeba mi to dojde. Jsem obeznámená s místním prostředím.

• Citovat
  • Nahlásit
7738
30.5.18 19:29

Zažila jsem opravdu hrozný přístup od zkoušejících přímo na UK, někteří kamarádi zažili i výrazně horší křivdy, než co popisuješ. Nikdo jsme to neřešili. Upřímně, spousta těchto lidí (alespoň u nás) byla svým chováním vyhlášená a přesto vedení školy přivíralo oči. Všichni měli stejný důvod a to ten, že se báli, že by jim to při následném přezkušování před komisí dala komise sežrat, protože si dovolili se ozvat. Sama bych do stížnosti šla jen v jediném případě a to tom, že by ten vyhazov od zkoušky znamenal vyhazov ze školy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.18 19:35

@Lalelale no zkoušející je žena a i předseda komise naznačil, že zmíněná dáme je kapitola sama pro sebe…

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
14400
30.5.18 19:41

Pardon - ale pokud se právnička proti tomuhle neumí bránit, tak asi studuje špatnou školu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
833
30.5.18 19:41
@Anonymní píše:
@Lalelale no zkoušející je žena a i předseda komise naznačil, že zmíněná dáme je kapitola sama pro sebe…

Tak sem hod alespon katedru - jinak to zni spis jako urban legend…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5633
30.5.18 19:45
@pppetulda22 píše:
Prijde mi trosku divne ze za posledni roky preslo jen par jedincu? to jako zbytek nedostudoval vysokou skolu? kdyby to tak bylo myslim ze uz to davno resi

Pri statnic byva nekolik ruznych komis, v jedne komisi by se to nestihlo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
30.5.18 19:46

Na právech jsou pověstný tím, že vyhazují od státnic. Nevím o kom mluvíš přesně, ale vím, že PF bojuje s vícero problémy ohledně přístupu profesorů ke studentům. Bohužel zájemců je pořád spousta všichni jsou potichu, takže s tím samozřejmě nikdo nic nedělá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6451
30.5.18 19:54
@Ou píše:
Pardon - ale pokud se právnička proti tomuhle neumí bránit, tak asi studuje špatnou školu…

SOUHLAS :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.18 19:59

Zažila jsem v prváku zkoušející na medicíně, která měla reálně prochlastanej mozek - Korsakova. Už měla zákaz učit mediky a dali jí jen “lehčí” příbuzné obory, tedy nás. Bylo to děsný, byla fakt mimo. Půlka lidí přes ni nějak prošla, spíš náhoda, druhá už měla poslední nebo děkanský termín - pak vyhazov. Měla jsem vymyšleno, že když neprojdu, pošlu to do novin a podám stížnost, už nebylo co ztratit. Na tenhle termín přišel zástupce katedry (jinak její milenec), normálně ji uprostřed zkoušek blábolící odvedl a zamkl v jedné místnosti a zkoušel nás on. Všechny naoko zjebal, že moc neumí, a dal nám za jedna.

• Citovat
  • Nahlásit
20774
30.5.18 19:59

Myslim, ze kazda skola ma nekoho takoveho, nedelala bych z toho zas takovou kovbojku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3269
30.5.18 20:14

:mrgreen: po studiu na CVUT me nic neprekvapi, tohle mi prijde jako lehky odvarek recese.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.5.18 20:17

Jde o to, co tam reálně řekla a to už se nikdo nedozví… Jsou totiž i studenti přesvědčení o své dokonalosti, kteří nic neví, furt melou, i když je to blbě a když už má vyučující dobrou vůli a zvolí taktiku, že si odpoví sám, tak ho ani nenechají mluvit a opakují svoje bludy a nakonec jsou ukřivdění, že na ně byl někdo zlý…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama