Šílené bolesti v podbřišku v 10 tt

4.10.20 16:37

Šílené bolení v podbrisku v 10 tt

Ahoj holky, jsem teď 10+2 a včera a dneska mám hrozné bolesti v podbrisku jakoby na čípku a bodá mě tam, nic nepomáhá neustupuje to včera to bylo v kuse třeba 3 hodiny a dneska to mám chvilkově třeba pul hodiny a pak nic a teď znovu ale to už opravdu nejde ani pořádně fungovat. Nekrvacím jen mi tvrdne brisko. Měla jste to taky nejaka? A co pomohlo? Děkuji za rady =]

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4826
4.10.20 16:46

Jed do nemocnice na kontrolu, tvrdnuti břicha a silné podání na cipku neznamena takhle brzo nic dobrého. Drzim palce ať je vše ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60546
4.10.20 16:56

Lezet, odpočívat.. V tomto týdnu je to hop nebo trop.. Bohužel :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
4.10.20 16:59

Neotalej a radeji jdi do nemocnice nebo zitra rano na gyndu, tvrdnuti takhle brzo neni uplne bezny a to bodani nezni dobre… drzim pesti, at je cipek ok a dostanes jen magnesko a klid :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
491
4.10.20 17:06

Proč už jsi včera nebyla u lékaře?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.10.20 17:20

Jezis holky vy jste me vydesili.. no ale u nás je tak blba pohotovost ze mi ještě řeknou co chci když jsem v 10 tt… tak jsem si tam zkoušela zavolat ale nikdo to nebral, tak to ještě pak zkusim třeba řeknou at ani nejezdim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60546
4.10.20 17:33
@Verunka1369 píše:
Jezis holky vy jste me vydesili.. no ale u nás je tak blba pohotovost ze mi ještě řeknou co chci když jsem v 10 tt… tak jsem si tam zkoušela zavolat ale nikdo to nebral, tak to ještě pak zkusim třeba řeknou at ani nejezdim :nevim:

Asi takto.. V 10 tt ti ani nemají jak pomoci, bohuzel.. Zažila jsem.. Je zbytečné tam jezdit. Neexistuje nic, co by pomohlo, pokud je neoc špatně.. Nohy nahoru a zítra k dr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
4.10.20 17:35

@Verunka1369 at si rikaj, co chtej, maj povinnost te vysetrit, kdyz prijdes s akutnim problemem… a asi je lepsi vyslechnout si, ze zbytecne plasis, nez neco podcenit
ale chapu te, ja jsem taky moc plasit nechtela a nakonec me prakticka lekarka nabadala, at plasim, kdyz mi zacaly podobne problemy a vyloucil se zanet mocovych cest… na gynde mi rekli, ze je dobre, ze jsem urgentne prisla a od te doby mam klidovej rezim no…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4826
4.10.20 18:02
@martina.se píše:
Asi takto.. V 10 tt ti ani nemají jak pomoci, bohuzel.. Zažila jsem.. Je zbytečné tam jezdit. Neexistuje nic, co by pomohlo, pokud je neoc špatně.. Nohy nahoru a zítra k dr

Magnosolv na zklidnění dělohy ji můžou předepsat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60546
4.10.20 18:11

@mackA159 ten si může koupit v lékárně :think: vlastně nemůže, máš pravdu, ale jakékoliv magnezko ano :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.10.20 18:43

No magnosolv tu mám ještě po synovi, ale zase já jdu v úterý na odběry krve kde budou zkoumat prave to jestli mi chybí nějaký vitaminy.. tak to asi teď užívat nebudu. Dala jsem si koprivovy caj a snažím se odpočívat. Našla jsem polohu(vyspuleni zadku na všech čtyřech ) 😁 😁 která mi je příjemná tak snad bude dobře. Horší je že teda mám doma necelého 1,5 leteho kloucka takže o nějakém klidovém režimu si muzu nechat jen zdat :mrgreen:… ještě jsem našla ze by tepla koupel mohla pomoc od bolesti tak ještě zkusim tu a snad bude dobře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
508
5.10.20 19:58

@Verunka1369 jak ti dneska je? Byla jsi u lekare? Jinak ta tepla koupel by se teda v 1. trimestru pry nemela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama