Silné bolesti podbříšku, poslední MS 3.9.

23.10.19 14:34

Silné bolesti podbříšku, poslední MS 3.9.

Dobrý den, já už nevím co sesebou. Poslední menstruace 3.9.2019. Spozdeni mívám ale max 2 týdny. Jelikož jsem před rokem vysadila HAK. Minulý týden jsem si dělala test negativní, byla jsem na gynekologii a i ultrazvuk nic a Dr. Mi řekl, že kvůli mému spozdeni bude asi nějaký hormonální problém, takže až dostanu MS půjdu 4.den na krev kvůli hormonům. ALE, už 6 dní mě bolí podbříšek. Neboli mě celou dobu ale jako kdyby měla přijít MS ale je to náhle a trvá to třeba 10 minut a bolest je opravdu dost nepříjemná. Nenapada vás čím by to mohlo byt? Toto se mi ještě nikdy nestalo.. na gynekologii jsem volala co mám za problém a bylo mi řečeno že kdyžtak pichneme vyvolávačku. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
23.10.19 15:01

Měla jsem stejný problém. Vše bylo v cajku. Cytologie i ultrazvuk. Až po stěrech mi zjistili že mám dva druhy bakterie ureaplasma, které opravdu způsobují bolest v podbříšku. Žádné jiné příznaky jsem neměla.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.19 15:04

A přesně, vysadila jsem antikoncepci a začali mi tyhle problémy. Opožděná menstruace, pak když přišla tak jsem ještě týden špinila a až teprve potom se to rozjelo do normální menstruace. Krev mi brali taky ale tam vše ok i co se týče hormonů. Byla jsem ještě poslána na imunologii tak uvidím.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat