silvester s miminkom

843
17.10.05 12:46

silvester s miminkom

Ahoj holky,
kto máte skúsenosť so silvestrom s približne 7-8 mesačným miminkom? ako a kde ste ho trávili? mali ste vobec pocit, že je silvester? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Kac
5049
17.10.05 13:10

Ahoj,
my jsme meli Silvestr s 10mesicnim. No a travili jsme ho vyjimecne doma. Jinak jsme byli vzdy pryc na chate, ale je tam hoodne velka spolecnost (+-20lidi) tak se to neda je utisovat. A nechtela jsem aby to dopadlo, ze tatinek se bude bavit a maminka utisovat mimi a lezet s nim dokud neusne.
Tak jsme se dohodli, ze 2silvestry budeme travit doma a potom je mi to jedno-bude vetsi, tak se to uz bude dat.
Jinak jsme ho travili pracovne-kazdy mel svuj PC a kazdy si pracoval. Televize zapnuta jako kulisa. PO pulnoci se maly probudil, do 1hodiny jsme koukali na ohnostroj a asi v pul 2 jsme svorne vsichni usnuli. Ani mi
neprislo ze byl silvestr, tak dobre a vyspana jsem se po zadnem jinem necitila:-)))) Ale presto byl nezapomenutelny. Byl prvni s mimiskem.:-)
At ho stravite jakoliv zustane vam v pameti.
Pa mejte se
Kac+H

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
830
17.10.05 13:20

Ahojky,

my jsme asi dva Silvestry trávili s našimi známými, kteří mají přibližně stejně staré děti, takže jeden rok jsme byli my u nich a druhý rok oni u nás, chlapečci si hráli, pak se společně vykoupali :D a šli chrupkat. Bavili jsme se, ale tím, že jsme byli jen čtyři a ještě rodiče, jsme byli poměrně potichu a bylo to v pohodě.
Loňského Silvestra s námi slavil starší synek, ale spíše nebyl ochotný usnout a šel spát až s námi asi v půl druhé 8O , bylo to hrozný, protože byl unavenej a přesto jít spát nechtěl, všemožně se tomu bránil. Letos uvidíme, zatím plány nemáme.

Smokie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama