Sjíždění vody v 6 měsící těhotenství

101
11.7.22 13:58

Sjíždění vody v 6 měsící těhotenství

Ahoj, ve středu jedeme sjíždět s rodinou Vltavu od Vyššího Brodu až do Boršova. Byla jste některá v těhu na vodě? ;) Jsem začátek 6m…Počítám s tím, že jezy samozřejmě sjíždět nebudu a vodu pojedu jen třeba max 3 hodky dopoledne a pak budu do kempů dojíždět autem, i tak mám ale lehce obavy, vlastně nevím z čeho :D Tak mě jen zajímá, jestli některá z vás také v těhu sjížděla a zda bylo vše ok? :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
mackA159
11.7.22 14:06

Nemůžu si pomoct, ale přijde mi to nebezpečný. :nevim:

  • Citovat
  • Upravit
30990
11.7.22 14:08

Ne, gynekoložka mne to nedoporučila. A to je sama velmi sportovního razeni.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101
11.7.22 14:09
@mackA159 píše:
Nemůžu si pomoct, ale přijde mi to nebezpečný. :nevim:

Sjížděla jsi někdy Vltavu? To se jen vezeš, zapádluješ, na pohodu, jezy jsou občas a ty se dají obějít po nohách… To není sjíždění na rozbouřené řece :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27751
11.7.22 14:11
@ofelie08 píše:
Sjížděla jsi někdy Vltavu? To se jen vezeš, zapádluješ, na pohodu, jezy jsou občas a ty se dají obějít po nohách… To není sjíždění na rozbouřené řece :lol:

proč se ptáš když si to sama tvrdě obhajuješ???

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31292
11.7.22 14:12
@ofelie08 píše:
Sjížděla jsi někdy Vltavu? To se jen vezeš, zapádluješ, na pohodu, jezy jsou občas a ty se dají obějít po nohách… To není sjíždění na rozbouřené řece :lol:

no jak kdy a jak kde…
Teď jednoho vytáhli v Krumlově (po třech dnech). Ale tak proč se ptáš, když pak nechceš slyšet opačný názor?

Záleží, jak se cítíš, jak velký a neohrabaný břicho, jak dobře umíš na vodě fungovat, jak „kvalitní“ bude spolujezdec.
Já bych se asi bála a jela jako doprovodné vozidlo, náhoda je blbec a nechtěla bych se někde v peřejích cvaknout a pak se modlit, abych se neflákla o šutr.
Kolikrát sem z vody přijela obouchaná…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101
11.7.22 14:14
@ka2ka píše:
proč se ptáš když si to sama tvrdě obhajuješ???

Prosím tě, kdo si to tvrdě obhajuje? Ten, kdo nikdy nesjížděl Vltavu má představu, že „sjíždět“ vodu je jako na rozbouřených řekách co vidíte v televizi při předtsavě, že když vypadneš, tak se omlátíš o skály a kameny…Proto dodávám informaci. Vodu sjíždím už šestý rok, teď mám v plánu i v těhotenství. Nikdy jsme se s raftem nepřevrhli, pádlování vemou kluci za mě, a mě jen zajímá, zda to někdo jel také

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7980
11.7.22 14:15

Pokud se na to cítíš tak asi v pohodě. Já jela v 5. měsíci úsek Pěkná - Nová Pec s partou dětí a v pohodě. Ale není to dlouhý úsek. Celý den v lodi bych sedět nechtěla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36186
11.7.22 14:15

Na raftu nebo kanoi?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101
11.7.22 14:16
@Mar__tanka1983 píše:
no jak kdy a jak kde…
Teď jednoho vytáhli v Krumlově (po třech dnech). Ale tak proč se ptáš, když pak nechceš slyšet opačný názor?Záleží, jak se cítíš, jak velký a neohrabaný břicho, jak dobře umíš na vodě fungovat, jak „kvalitní“ bude spolujezdec.
Já bych se asi bála a jela jako doprovodné vozidlo, náhoda je blbec a nechtěla bych se někde v peřejích cvaknout a pak se modlit, abych se neflákla o šutr.
Kolikrát sem z vody přijela obouchaná…

Já nikdy, zajímal mě jen názor. Nicméně jsem už našla smysluplnější diskuzi na modrém koníkovi :-)) Kdyby šla tahle smazat, tak smažu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101
11.7.22 14:16
@JancaS84 píše:
Na raftu nebo kanoi?

na velkém raftu v 6ti lidech

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
24138
11.7.22 14:16

No mně by teda kromobyčejně prudila ta vltava v hlavní sezoně, kdy je narvaná lidma. A teda taky neusátlé dojíždění k autu a přejíždění autem.

Pokud jsi zvyklá jezdit na vodu, tak nic nebezpečného na tom není, zejména když pojedete na raftu a nebo té žluté těžké obludnosti, budou zase vedra, takže prochladnutí nehrozí.

Ale osobně bych si místo toho našla nějakou dovolenou, kde si reálně odpočinu a ne takhle na půl chvíli na vodě, furt někam jezdit a pak tvrdnout sama v kempu, než dorazí zbytek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34322
11.7.22 14:16

Dej na svuj pocit.
Mela by ses citit v bezpeci.
Pokud ne, kasli na to a delej doprovodne vozidlo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101
11.7.22 14:17
@Lucka1111 píše:
Pokud se na to cítíš tak asi v pohodě. Já jela v 5. měsíci úsek Pěkná - Nová Pec s partou dětí a v pohodě. Ale není to dlouhý úsek. Celý den v lodi bych sedět nechtěla.

Paráda :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36186
11.7.22 14:18
@ofelie08 píše:
na velkém raftu v 6ti lidech

Jo tak to bych jela, když se jen povezes. Na kánoi ne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty