Krém Skinoren - nemáte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.10 09:14
SKINOREN

Ahoj děvčata,prosím vás včera mi lékařka předepsala krém na pleť SKINOREN,tak sem se hned večer natřela a myslela sem že mi to sežere obličej,strašně to pálilo,svědilo,celý obličej mi zrudl a vyskákalo snad 100 pupínků,byla to hrůza,podle příbalového letáku samozdřejmě přecitlivělost na nějakou látku v krému obsaženou a že krém mám přestat používat.Měli jste něco podobného a potom se to třeba upravilo když jste ho používaly dál,nebo opravdu nepoužívat,co myslíte??Dnes jsem se natřela krémem s heřmánkem na uklidnění,ale štípe mě taky,pleť mám zase červenou,jestli to jsou ještě dozvuky ze včerejška,ach jo.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
info
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.10 10:08

Ahoj,
také jsem měla Skinoren od kožní lékařky. Ovšem měla jsem ho užívat lokálně - tj. na potřebná místa v tenké vrstvě. Mírně pálil, ale takovou reakci jako tobě nezpůsoboval. Myslím, že bys ho měla vysadit a poradit se s Dr. co dál.

matka představená
Kecalka 146 příspěvků 02.04.10 10:55

Kdysi jsem ho taky používala a celkem mi pomohl - přestaly se mi dělat takovýty hluboký boláky, co se tejden tlačí, pak tejden zrajou a pak ještě tejden krvácej :zed: , ale pozor - nenatírat s ním celý obličej jako třeba s „normálním“ krémem. Používala jsem normálně „svůj“ krém na bezproblémový místa a na místa kolem očí a ten Skinoren jen v tenoučký vrstvičce na ty kritický místa (brada, kolem pusy, tváře, mezi obočím, čelo …), prostě jen ty ostrůvky na obličeji. Taky si pamatuju, že to pokaždý kousalo a jakoby „svíralo“ tu kůži, ale to třeba během pár minut pak přešlo, určitě to netrvalo hodiny nebo celý den. Za mě bych řekla, že pokud by mi to zabíralo a pleť se zlepšila, tak bych to vydržela. :nevim:

NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.10 11:36

To právě chci ještě vydržet,namažu to jen jednotlivě a opatrně a uvidím,Díky všem za rady.

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 02.04.10 13:40

Pálil mě docela hodně, ale pupínky nedělal… Akorát, po pravdě řečeno, taky nijak moc nepomáhal… :-(

Mišmiš
Kelišová 6455 příspěvků 02.04.10 16:27

Ahojky mě tedy pomohl hodně moc
Kožařka mě po hodně dlouhé době zbavila problémů
byla jsem 4× na chemičkém peelingu (ale po něm se nesmí na slunko takže by byl tak nejvyšší čas na něj, dělá se po týdnu) a právě v kombinaci se skinorenem který mažu do teď a fakt paráda
Skinoren pálí a bolí jako svině ale je pár rad jak tomu zabránit - hlavně - nesnese vlhko!! musíš mít úplně suchý obličej!! tedy jak si umyješ obličej a vyčistíš tak za chvilku natřít normálním hydratačním krémem-ale ne mastným - já mám biodermu tu lehčí a super-a až se ten krém úplně vsákne tak za 25min? tak teprve natřít skinoren. nemusí se všude-jen tam kde se ti nejvíc dělaj fujky. a chvilku vydržet štípání a pak dobrý. a mít při tom mazání fakt suché ruce. tímhle postupem se nejvíc asi dá zabránit štípání
a další důležítá věc-mazat pravidelně-jak ho vysadím v představě že už ho nepotřebuji třeba na týden a pak namažu tak to bolí o hodně víc!!když mažu pravidelně každý večer tak to štípe jenom chvilku.
já bych to s ním ještě zkusila, fakt jsem toho ozkoušela milion a tenhle prevít je nejlepší - ale záleží na důvodu proč se fujky dělaj, mě proto že se mi nějak neodlupuje pravidelně vrchní vrstva kůže a proto ten skinoren-je tam nějaká kyselina-proto to pálení - která postupně tu vrcní část kůže naleptává a ta kůže se pak líp odlupuje-neucpává se-nedělaj se beďary - asi tak nějak mi to bylo vysvětleno.

pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 02.04.10 16:48

Mě teda nepomohl.Ale já to měla fakt hrozný ,tkže se nedivím a to jsem vyzkoušela troufnu si říct 90% sortimentu na trhu :roll: nevím jak jsi na tom ty ,ale pokud máš boláky nech si napsat ATB mastičku a až se to zahojí tak teprve tento Skinoren .

NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.10 17:46
Mišmiš píše:
Ahojky mě tedy pomohl hodně moc
Kožařka mě po hodně dlouhé době zbavila problémů
byla jsem 4× na chemičkém peelingu (ale po něm se nesmí na slunko takže by byl tak nejvyšší čas na něj, dělá se po týdnu) a právě v kombinaci se skinorenem který mažu do teď a fakt paráda
Skinoren pálí a bolí jako svině ale je pár rad jak tomu zabránit - hlavně - nesnese vlhko!! musíš mít úplně suchý obličej!! tedy jak si umyješ obličej a vyčistíš tak za chvilku natřít normálním hydratačním krémem-ale ne mastným - já mám biodermu tu lehčí a super-a až se ten krém úplně vsákne tak za 25min? tak teprve natřít skinoren. nemusí se všude-jen tam kde se ti nejvíc dělaj fujky. a chvilku vydržet štípání a pak dobrý. a mít při tom mazání fakt suché ruce. tímhle postupem se nejvíc asi dá zabránit štípání
a další důležítá věc-mazat pravidelně-jak ho vysadím v představě že už ho nepotřebuji třeba na týden a pak namažu tak to bolí o hodně víc!!když mažu pravidelně každý večer tak to štípe jenom chvilku.
já bych to s ním ještě zkusila, fakt jsem toho ozkoušela milion a tenhle prevít je nejlepší - ale záleží na důvodu proč se fujky dělaj, mě proto že se mi nějak neodlupuje pravidelně vrchní vrstva kůže a proto ten skinoren-je tam nějaká kyselina-proto to pálení - která postupně tu vrcní část kůže naleptává a ta kůže se pak líp odlupuje-neucpává se-nedělaj se beďary - asi tak nějak mi to bylo vysvětleno.

Tak jsem to zkusila podle tebe a je to jak píšeš,chvíli to vydržím a pak to přejde.Teď ještě aby to zabralo.Tak budu mazat a uvidím.Díky za radu.

NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.10 17:46

JINAK VŠEM MOC DĚKUJI ZA ZKUŠENNOSTI!!

Schatzik
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.12.10 17:23
pomohl...

Mne skinoren moc pomaha, mam hrozne odolnou kuzi, v podstate me ani moc nepali, spis jen tak svedi a trosicku stipe, ale nic hroznyho. No me teda nepali moc ani 70% chemicky peeling, takze jsem asi hroch :-) Jinak skinoren doporucuji, bylo mi u dr. receno, ze nelze si na nej vypestovat zavislost, navic zmizely i ty nejmensi pupinky a plet je krasne hladka. Ale damy, pouzivam ho rano i vecer, naprosto pravidelne, necekejte zazraky, pokud nejste precizni. Ja si ho nanasim na celou plochu, samozrejme ne kolem oci. Tak smrt bedarum :-)

lenka159
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.10 20:20

Jojo taky ho mažu každé ráno a večer pravidelně už rok a půl, nikdy žádné pláení nebo jiná alergická reakce se u mě neobjevila a taky mi celkem pomohl, akorát nevím, jak ho používat s hydratačním krémem…

niki89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.11 09:56

ahoj, taky na to trpím.. udělá se mi bolák po kterém mi na obličeji zůstávají škaredé fleky :-( má stím nkdo zkušenosti?

Manisek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.11.11 14:51

Tak to je síla já jsem šla ke kožaři aby mi dal něco na pigmentové skvrny a tady se dočtu že je to na bedary hmmmmm mno nic…mám jich pár tak snad mi to aspon pomůže,příště snad už dostanu to co jsem vlastně chtěla :-) :-)

Elinka Lei
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.06.12 07:07
Mám jej a zabírá

Ahoj všem, já ho mám už asi tak 3 týdny, a mně bylo v ordinaci řečeno, že nejprve skinoren a teprve pak jakýkoliv jiný krém. Nikdy ne naopak, rozhodně ne prvně denní nebo noční krém a na to skinoren, to si myslím že je špatná rada. Protože pokud mi má něco pomoci, musí to na pleť jako první, nechat vstřebat a až za chvíli teprve krém co používám. Já kombinuji s novinkou od Ori proti akné na dospělou pleť je to denní i noční Bioclinic a rozhodně to je lepší než dosud. Jak ale skinoren vysadím, hned se problémy vrátí. Pleť po skinorenu je hladší a vypnutá. Ale zatím se mi to moc nelepší, jelikož můj problém je ve střevech a dokud se nedoléčím, tak to musím vydržet, ale aspoň že je to více pod kontrolou a už únosné, předtím jsem nemohla vůbec mezi lidi.

Mischa_89
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.07.12 15:46
Nejlepší krém, co jsem kdy používala

Ahoj, Skinoren používám už 3 měsíce každý večer a musím říct, že výsledky jsou neuvěřitelný. Pleť je po něm jako nová, obličej mi krásně vyhladil a pupínky už skoro ani neznám. Nikdy mě nepálil, nesvědil, neměla jsem po něm ani červený obličej ani se mi obličej neosypal pupínkama. Opravdu chválím, má moje velké plus!!! :)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >