Poradna o zdravém nošení dětí
Iva Gondeková
Kdykoliv bylo potřeba a “povinně” před spaním nebo odchodem ven ![]()
Jdou kdyz chteji. Ucitelky je posilaji na zachod predtim nez jdou ven a pred spanim a jinak je to na detech
Aha… myslela jsem ze chodi hromadne všechny. Mam dve deti. 3 lety syn chodi od zari, v pohode bez nehod. Ale ted mam dvouletacku, cca mesic bez plin. Posilam ji na nocnik porad. Musim se vratit do prace, do skolky je přijata od unora. Mluvit umi, ale na wc si nerika. Proste jde. ![]()
@Anonymní píše:
Aha… myslela jsem ze chodi hromadne všechny. Mam dve deti. 3 lety syn chodi od zari, v pohode bez nehod. Ale ted mam dvouletacku, cca mesic bez plin. Posilam ji na nocnik porad. Musim se vratit do prace, do skolky je přijata od unora. Mluvit umi, ale na wc si nerika. Proste jde.
Až ve škole je snaha, aby dítě nechodilo 5 krát za hodinu. Ve školce se to neřeší. Asi by to chtělo vydržet aspoň na procházce, aby každou chvíli nějaké dítko nechtělo čůrat.
@Aspera píše:
Až ve škole je snaha, aby dítě nechodilo 5 krát za hodinu. Ve školce se to neřeší. Asi by to chtělo vydržet aspoň na procházce, aby každou chvíli nějaké dítko nechtělo čůrat.
Kdyz se vycura pred venkem, tak tu hodinu vydrzi. To mame zkousene. ![]()
@Anonymní píše:
Aha… myslela jsem ze chodi hromadne všechny. Mam dve deti. 3 lety syn chodi od zari, v pohode bez nehod. Ale ted mam dvouletacku, cca mesic bez plin. Posilam ji na nocnik porad. Musim se vratit do prace, do skolky je přijata od unora. Mluvit umi, ale na wc si nerika. Proste jde.
v naší školce děti řeknou učitelce a jdou, kdy chtějí
@Anonymní píše:
Aha… myslela jsem ze chodi hromadne všechny. Mam dve deti. 3 lety syn chodi od zari, v pohode bez nehod. Ale ted mam dvouletacku, cca mesic bez plin. Posilam ji na nocnik porad. Musim se vratit do prace, do skolky je přijata od unora. Mluvit umi, ale na wc si nerika. Proste jde.
Bude ve třídě pro děti před 3.rokem nebo ve smíšené. Takové menší děti se v tomto směru více hlídají a posílají, případně doprovázejí a WC častěji.
Učitelkám řekneš, jak to doma máte.
@Anonymní píše:
Aha… myslela jsem ze chodi hromadne všechny. Mam dve deti. 3 lety syn chodi od zari, v pohode bez nehod. Ale ted mam dvouletacku, cca mesic bez plin. Posilam ji na nocnik porad. Musim se vratit do prace, do skolky je přijata od unora. Mluvit umi, ale na wc si nerika. Proste jde.
Tak to hlavně řekni učitelkam. U nás děti chodily hromadně, protože to byla třída dvouletych. Že začátku každou hodinu. Ale když dítě odbehlo na WC mimo čas, tak to samoze problém nebyl. Nastupoval s plinou, po měsíci už ji nemel. Učitelky zvládaly ![]()
@1Pears1 píše:
Bude ve třídě pro děti před 3.rokem nebo ve smíšené. Takové menší děti se v tomto směru více hlídají a posílají, případně doprovázejí a WC častěji.Učitelkám řekneš, jak to doma máte.
Maji deti rozdelene na mladsi a starsi. Mladsi jsou cca do tech 4-5let.
@DanielaD píše:
Některé nechodí vůbec, jak ty moje, drží to domů
Přesně, syn to taky drží až domů..
@Run Omlouvám se za OT, ale zdravím
Tebe jsem neviděla, ani nepamatuju. Doufám, že se máš dobře.
Ahoj. Jak casto chodi deti curat ve skolce? Jde mi o ten cas, co musi dite vydrzet, aniz by se pocuralo. Dekuju