Reklama

Skříplý nehet

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tyna-Terezka
Povídálka 16 příspěvků 20.09.18 11:00
Skriply nehet

Omlouvám se za založení diskuze ale nevím kam s tím..
Minulý týden jsem si všimla že má dcera na palečku něco jako puchýř- měla to podlité hlavně pod nehtem ale na bolest si nestěžovala..teď po týdnu občas přijde že má bebí ale jinak jí to v ničem neomezuje. Jenže dneska už to nemá jen jako puchýř ale spíš jako hnis nebo strup-nejde to poznat.. pod nehtem to má pořád podlité.. náš lékař je v ordinaci pouze 1× týdně a to je tam plno nemocných dětí tak nevím jestli tam s malou jet nebo to nechat… :think: :nevim:

Reklama

Reakce:

ivašot.
Kelišová 6408 příspěvků 20.09.18 11:05

Na fotce není nic moc poznat, ale jestli se to postupně zhoršuje, tak to bude nějaký zánět. Buď bych zkusila mazat nějakou atb mastičkou, pokud máš doma a nebo rovnou k doktorovi.

Tyna-Terezka
Povídálka 16 příspěvků 20.09.18 11:11

@ivašot. Předtím to měla jen podlité -vypadalo ta jak píchanec od vosy..malá párkrát za den přišla ukázat bebí ale měla to pořad stejné až právě dneska tak nevím jestli to brát jakože to je lepší nebo horší.. doma nic nemám tak asi raději zajedem :hug:

azalia
Kecalka 300 příspěvků 20.09.18 11:11

Tak podle fotky to má pod polovinou nehtu pěkně zhnisané. Dcera to měla také, vzniklo to z obyčejné záděry. Léčili jsme to dva měsíce a ještě trvalo než nehet odrostl. Je třeba se dostat pod ten nehet, aby hnis vytekl a dostat tam antibiotickou mast. Jestli se nedostaneš k obvodní dr, tak jeď klidně na chirurgii nebo na kožní, tam by jí to měli také ošetřit.

Tyna-Terezka
Povídálka 16 příspěvků 25.09.18 08:21

Tak u doktora jsme byli v pátek, napsal malé mastičku framykoin a ručičku jsme ještě měli namáčet v heřmánku.. od té doby se jí z toho udělali pěkné puchýře a já nevím jestli zajet zase za doktorem nebo ne.. nevím jestli to brát jako zhoršení nebo zlepšení.. jestli puchýře propíchnout nebo nechat až prasknou sami-jsou dost nalité..doktor nám ani neřekl jestli máme prstík přijít ukázat tak nechci bejt za hysterku :roll:

ivašot.
Kelišová 6408 příspěvků 25.09.18 08:27

@Tyna-Terezka Mě se to teda vůbec nelíbí, šla bych znovu k doktorovi.

Tyna-Terezka
Povídálka 16 příspěvků 25.09.18 08:56

@ivašot. Mě právě taky ne, ale nevím ani jak by to vypadat mělo.. prstík si nespálila ani žádnej úraz..doktor řekl že to vypadá na ekzém -byli jsme v pátek a to měla jen červené fleky.. odpoledne zajedeme do vedlejší vesnice tak snad vše už bude v pořádku..

ivašot.
Kelišová 6408 příspěvků 25.09.18 09:01
@Tyna-Terezka píše:
@ivašot. Mě právě taky ne, ale nevím ani jak by to vypadat mělo.. prstík si nespálila ani žádnej úraz..doktor řekl že to vypadá na ekzém -byli jsme v pátek a to měla jen červené fleky.. odpoledne zajedeme do vedlejší vesnice tak snad vše už bude v pořádku..

Samozřejmě, že nejsem doktor, ale teda jako ekzém mi to vůbec nepřipadá :think: . Spíš bych si myslela, že je to nějaká kožní infekce a podle fotek mi připadá, že se to spíš horší než lepší.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >