Spálené dítě - kam do nemocnice?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucy1512
Povídálka 48 příspěvků 03.09.18 13:22
Spálené dítě - kam do nemocnice?

Ahoj… Máme 10 měsíční holčičku a stala se nám noční můra asi každý maminky… Shodila na sebe kulmu.. Popáleniny 1 a 2 stupeň na stehnu… Šíleně si to vyčítám je mi hrozně, ale teď jde o něco jiného
Jeli jsme do nemocnice - Thomayerova Praha jenže přístup mi přijde strašný… Byli jsme tam 4× a pokaždy jiná doktorka a každá říká něco jiného… 2 dny zpět jsme tam byli a paní doktorka byla hodná a milá říkala že to vypadá moc dobře že ti nevypadá ani na jizvu a za dva dny na kontrolu… Dnes jsme tedy přišli (opět úplně jiná doktorka) a ta řekla že je to příšerný a za dva dny na kontrolu ať už jsme radši sbaleny že to vidí na transplantaci kůže… Do toho že nesmí rána zůstat suchá ale obvaz sundat nemůžeme.. Jak to má tedy zůstat vlhký?! Rozbrecela jsem se tam… Můj dotaz je… Šli byste se zeptat ještě do jiné nemocnice? Dost o tom uvažuji.. A pokud tak kam v Praze.. Dekuju za rady :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
navy blue
Kecalka 318 příspěvků 03.09.18 13:24

vinohrady

Lucy1512
Povídálka 48 příspěvků 03.09.18 13:26

@navy blue byla jsi tam? Nebo bys být mnou jela… Jaký máš zkušenosti?

zejazeja
Závislačka 3261 příspěvků 03.09.18 13:26

@Lucy1512 největší odborníci na popáleniny jsou podle mě ve Vinohradské nemocnici. Je tam opravdu jedno z nejlepších oddělení popálenin v celé ČR. Pokud je velký průser, vždy se to vozí tam. Takže případně se dá jít na konzultaci tam.

Uživatel je onlineCharlotteee
Kecalka 492 příspěvků 03.09.18 13:27

Určitě Vinohrady!!!

pracuji v nemocnici v Plzni a pokud je p*ůser, tak se vždy vozí tam

Klinika popáleninové medicíny
Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

Škrobárova 50

tel.: 267 163 365

Příspěvek upraven 03.09.18 v 13:29

Anna766
Hvězda diskuse 72176 příspěvků 03.09.18 13:28

Vinohrady,jeď tam,jsou nejlepší.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 4 inzeráty 03.09.18 13:29

jednoznačně doporučuji Vinohradskou nemocnici .. byla jsem tam dvakrát na operaci a se mnou na pokoji tam byla holčina, co se opařila olejem, který je ještě horší, jak voda a když jsme se viděli za pár měsíců mimo nemocnici, tak by to na ní člověk vůbec nepoznal ;) a já tele jsem si taky asi čtyři roky zpátky opařila ruku horkým čajem, byl to II. stupeň a dneska tam nic nemám :)

smurfka
Vesmírná mluvilka 30022 příspěvků 03.09.18 13:31

dcera teda když se popálila ( 1 a 2 stupen ) tak zůstala hned v nemocnici..obvaz, tři dny se nesudnal, po třech dnech nás pustili domů, a chodili jsme co pár dní na převazy. Ano rána suchá, dítě jsme po tu dobu nekoupali - jen omýt hadříkem kde to jde.
Jízvy nezůstali, ale celý rok nesmí na slunce,

Lucy1512
Povídálka 48 příspěvků 03.09.18 13:32

Holky dekuju moc :srdce: :srdce: :srdce: zajedeme tam myslíte že jim bude hodně vadit že jsme byli už v Krči? Když jim vysvětlím že bych chtěla názor Ještě někoho jiného?

tininas
Ukecaná baba ;) 1399 příspěvků 03.09.18 13:32

Příspěvek upraven 03.09.18 v 13:33

smurfka
Vesmírná mluvilka 30022 příspěvků 03.09.18 13:32

jinak ano suchá rána zůstat nesmí, proto jsme chodili na převazy, mastili jí to mastičkou..a když ji pak obvazy sundali, mazali jsme doma ( a svítili takovou tou biotronovou lampou )..

Lucy1512
Povídálka 48 příspěvků 03.09.18 13:33
@smurfka píše:
dcera teda když se popálila ( 1 a 2 stupen ) tak zůstala hned v nemocnici..obvaz, tři dny se nesudnal, po třech dnech nás pustili domů, a chodili jsme co pár dní na převazy. Ano rána suchá, dítě jsme po tu dobu nekoupali - jen omýt hadříkem kde to jde.
Jízvy nezůstali, ale celý rok nesmí na slunce,

Už jsme byli 3× na prevaz po dvou dnech a evidentně to tak v klidu u nás nebude

Příspěvek upraven 03.09.18 v 13:34

Afrikana
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 03.09.18 13:33

K nemocnici neporadim, ale s tou vlhkosti v rane bych mohla - natrete to Hemagelem a prekryjte mastnym tylem (oboji koupite v lekarne). Tak ta spalenina zustane ve vlhku.

smurfka
Vesmírná mluvilka 30022 příspěvků 03.09.18 13:34

@Lucy1512 mazali jsme doma hemagelem..na převazech dávali oni nějakou bílou mastičku..to nevím co bylo..

Šarlota4
Extra třída :D 10081 příspěvků 03.09.18 13:35

Ve Vinohradske je primo popaleninove oddeleni. Sama jsem tam byla.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >