Naražená žebra z bazénu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dean-o
Nováček 3 příspěvky 27.08.18 12:51
Naražená žebra z bazénu

Ahoj, chtěl bych se jen tak zeptat -a zcela upřímně možná i pokusit se trochu uklidnit :lol: - před cca týdnem se mi v bazénu podařilo si nejspíš narazit žebra (bolí mě prakticky celý levý bok od místa kousek pod klíční kostí až někam pod prsa. A jak ze předu tak i z boku jakoby pod podpažím). A teď už k otázce - měl bych s tím podle vás jít k doktorovi nebo to nějak přečkat? A nechci znít jak nějaký uplakanek, ale za jak dlouho to asi přestane bolet? :D

Reakce:
tininas
Ukecaná baba ;) 1399 příspěvků 27.08.18 12:59
@Dean-o píše:
Ahoj, chtěl bych se jen tak zeptat -a zcela upřímně možná i pokusit se trochu uklidnit :lol: - před cca týdnem se mi v bazénu podařilo si nejspíš narazit žebra (bolí mě prakticky celý levý bok od místa kousek pod klíční kostí až někam pod prsa. A jak ze předu tak i z boku jakoby pod podpažím). A teď už k otázce - měl bych s tím podle vás jít k doktorovi nebo to nějak přečkat? A nechci znít jak nějaký uplakanek, ale za jak dlouho to asi přestane bolet? :D

Tak říká se, že naražené bolí víc jak zlomené. Nemusí to být tedy nutně zlomené.

Ale neodpustím si otázku: Co Ti brání zajít k lékaři (nejlépe na chirurgii), aby Ti to zrentgenoval a Ty jsi měl 100% jistotu?

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1136 příspěvků 1 inzerát 27.08.18 13:12

Kdyby byla zlomená, měl bys s největší pravděpodobností modřiny a otok. Pokud to jen bolí, tak jsou prostě naražená. No a taková řádná naraženina bolí klidně měsíc, co se dá dělat. Nech si to zrentgenovat, abys měl klid a pak už jen trp, než se to spraví :D a příště buď v bazénu opatrnější.

Dean-o
Nováček 3 příspěvky 27.08.18 13:21

@tininas Díky :D nic mi v tom nebrání, radši si tam stejně potom zajdu ;)

Dean-o
Nováček 3 příspěvky 27.08.18 13:24

@Čičorečka ohhh děkuju za radu, žádný otoky ani modřiny (naštěstí) nemám :D ale stejně si radši k tomu doktorovi zajdu. A pokusím se :mrgreen:

rena621
Ukecaná baba ;) 1277 příspěvků 27.08.18 14:06
@Dean-o píše:
Ahoj, chtěl bych se jen tak zeptat -a zcela upřímně možná i pokusit se trochu uklidnit :lol: - před cca týdnem se mi v bazénu podařilo si nejspíš narazit žebra (bolí mě prakticky celý levý bok od místa kousek pod klíční kostí až někam pod prsa. A jak ze předu tak i z boku jakoby pod podpažím). A teď už k otázce - měl bych s tím podle vás jít k doktorovi nebo to nějak přečkat? A nechci znít jak nějaký uplakanek, ale za jak dlouho to asi přestane bolet? :D

Tak asi Te to tak neboli co me. Ja v prvni mesic nemohla chodit vyrovnane(kva­simodo)protoze me to bolelo. Pul roku jsem spala v sede aby se nezadusila. I po 12 letech kdyz neco zvedam tezke zaboli me to misto. Absolvovala jsem nekolik rengenu. Zlomenina nebyla na bolest mi dali prasky no popravde nezaberali uplne.Nemohla jsem se nadechnout uplne. Ani nepritelovi bych to neprala zazit. Lapat po dechu nekolik mesicu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >