Reklama

Naražená žebra z bazénu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dean-o
Nováček 3 příspěvky 27.08.18 12:51
Naražená žebra z bazénu

Ahoj, chtěl bych se jen tak zeptat -a zcela upřímně možná i pokusit se trochu uklidnit :lol: - před cca týdnem se mi v bazénu podařilo si nejspíš narazit žebra (bolí mě prakticky celý levý bok od místa kousek pod klíční kostí až někam pod prsa. A jak ze předu tak i z boku jakoby pod podpažím). A teď už k otázce - měl bych s tím podle vás jít k doktorovi nebo to nějak přečkat? A nechci znít jak nějaký uplakanek, ale za jak dlouho to asi přestane bolet? :D

Reklama

Reakce:

tininas
Zasloužilá kecalka 863 příspěvků 27.08.18 12:59
@Dean-o píše:
Ahoj, chtěl bych se jen tak zeptat -a zcela upřímně možná i pokusit se trochu uklidnit :lol: - před cca týdnem se mi v bazénu podařilo si nejspíš narazit žebra (bolí mě prakticky celý levý bok od místa kousek pod klíční kostí až někam pod prsa. A jak ze předu tak i z boku jakoby pod podpažím). A teď už k otázce - měl bych s tím podle vás jít k doktorovi nebo to nějak přečkat? A nechci znít jak nějaký uplakanek, ale za jak dlouho to asi přestane bolet? :D

Tak říká se, že naražené bolí víc jak zlomené. Nemusí to být tedy nutně zlomené.

Ale neodpustím si otázku: Co Ti brání zajít k lékaři (nejlépe na chirurgii), aby Ti to zrentgenoval a Ty jsi měl 100% jistotu?

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1022 příspěvků 27.08.18 13:12

Kdyby byla zlomená, měl bys s největší pravděpodobností modřiny a otok. Pokud to jen bolí, tak jsou prostě naražená. No a taková řádná naraženina bolí klidně měsíc, co se dá dělat. Nech si to zrentgenovat, abys měl klid a pak už jen trp, než se to spraví :D a příště buď v bazénu opatrnější.

Dean-o
Nováček 3 příspěvky 27.08.18 13:21

@tininas Díky :D nic mi v tom nebrání, radši si tam stejně potom zajdu ;)

Dean-o
Nováček 3 příspěvky 27.08.18 13:24

@Čičorečka ohhh děkuju za radu, žádný otoky ani modřiny (naštěstí) nemám :D ale stejně si radši k tomu doktorovi zajdu. A pokusím se :mrgreen:

rena621
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 27.08.18 14:06
@Dean-o píše:
Ahoj, chtěl bych se jen tak zeptat -a zcela upřímně možná i pokusit se trochu uklidnit :lol: - před cca týdnem se mi v bazénu podařilo si nejspíš narazit žebra (bolí mě prakticky celý levý bok od místa kousek pod klíční kostí až někam pod prsa. A jak ze předu tak i z boku jakoby pod podpažím). A teď už k otázce - měl bych s tím podle vás jít k doktorovi nebo to nějak přečkat? A nechci znít jak nějaký uplakanek, ale za jak dlouho to asi přestane bolet? :D

Tak asi Te to tak neboli co me. Ja v prvni mesic nemohla chodit vyrovnane(kva­simodo)protoze me to bolelo. Pul roku jsem spala v sede aby se nezadusila. I po 12 letech kdyz neco zvedam tezke zaboli me to misto. Absolvovala jsem nekolik rengenu. Zlomenina nebyla na bolest mi dali prasky no popravde nezaberali uplne.Nemohla jsem se nadechnout uplne. Ani nepritelovi bych to neprala zazit. Lapat po dechu nekolik mesicu.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkroušená pašeračka Tereza: Soud se chýlí ke konci, soudce si vzal dovolenou

Je tomu už několik měsíců, co pákistánský soudce přislíbil pašeračce Tereze,... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >