Reklama

Jít či nejít?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ennny
Ukecaná baba ;) 1408 příspěvků 16.08.18 21:10
Jít či nejít?

Holky já vůbec nevím co mám dělat, malej včera ujel na minerálce, stal na ni a ujelo mu to a spadl, od té doby kulha, ale kdyz mu stou nozkou všelijak točíme krutime mackame tak na to nereaguje, ale porad jakoby na ni neumel došlápnout a kulha. Se bojím že kdyz s nim půjdu na chirurgii tak si budou myslet že jsem cvok. :oops:

Reklama

Reakce:

Medičkaa
Kecalka 106 příspěvků 7 inzerátů 16.08.18 21:16

tak radsi byt 10 minut za blbce nez muset resit pak nejake problemy, ja bych asi jela, nic za to nedate…

kaja00
Extra třída :D 13454 příspěvků 16.08.18 21:18

@Ennny jeďte, raději být za blbce než mít celoživotní problémy.

Ennny
Ukecaná baba ;) 1408 příspěvků 16.08.18 21:19

@Medičkaa to si říkám taky,ale manžel říká že přehanim :nevim: nateklé to nemá zarudlé taky ne na bolest si nestezuje,ale zase si asi nevymyslí kulhání :nevim:

chaela
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 16.08.18 21:22

Jak je kluk starej? Umí říct, jestli a kde ho to bolí? Na pohotovost to zjevně není, ale třeba ráno na RTG bych asi zašla.
My jsme takhle jeli s přivřenýma prstama, vypadaly hrozně, ale než jsme dojeli do nemocnice a dostali se na řadu, kluk už byl v pohodě, prsty vypadaly mnohem líp, skoro ho ani nebolely. Ale i tak šel na RTG a doktor se rozhodně netvářil, že jsem cvok. I kdyby jo, tak ať.

Ennny
Ukecaná baba ;) 1408 příspěvků 16.08.18 21:24

@chaela 2 roky a umí mi sám popsat kde ho co bolí ale když mu s tou nohou manipuluju tak nic jen když na ní má stoupnout říká že neumí chodit, ale nebrečí nefnuka ignoruje to a normálně se rozejde ale kulhá

kacz
Kelišová 6046 příspěvků 16.08.18 21:29

Asi ho baví kulhat… neřešila bych

Zpavlí
Kecalka 483 příspěvků 1 inzerát 16.08.18 21:29

@Ennny holce skočil kluk na nohu na trampolíně. Kulhala, ale při prohmatani a otáčení ji to nebolelo. Oteklé to taky nemela. Když to trvalo týden, nevydržela jsem to a šla a ní na rentgen. Ten byl ok. Doktorka říkala že pokud to není oteklé a „jen“ kulhá, že má pohmoždění svaly. A má být v klidu. Po skoro třech týdnech přestala kulhal.

Ennny
Ukecaná baba ;) 1408 příspěvků 16.08.18 21:32

@kacz :lol: :palec: se ho na to zítra zeptám :lol:

AnastazieB
Echt Kelišová 8319 příspěvků 16.08.18 21:33

Syn jednou spadl na hřišti z malé dětské motorky (byly mu už asi 4 roky půjčil si malou motorku a spadl z ní na ty pěnové dlaždice - nic se mu nestalo). Nic ho nebolelo, ale nechtěl se na nohu postavit, taky jsme s ní různé kroutili, mačkali. Doma pak jen lezl po čtyřech. Tak jsem řekla, že uvidíme ráno, jestli na to „nezapomene“. No a ráno vstal a hned klesl, takže jsme šli na chirurgii na rentgen, nic nenašli. Odpoledne odjel k mojí mámě, vyběhl z auta a chodil ;) .

chaela
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 16.08.18 21:35

@Ennny Nevím no, buď ho fakt baví kulhat, ale pokud to dělá i třeba v zápalu hry, tak to asi nebude dělat jen tak. Zase proč by kulhal, když ho nic nebolí… Uvidíš ráno, kdyžtak ho ten jeden RTG nezabije a budeš mít klid.

Ennny
Ukecaná baba ;) 1408 příspěvků 16.08.18 21:41

@chaela já sem právě myslela že se ráno probudí a zapomene a bude normálně chodit,ale dneska už to všem ukazoval a tvrdil že má tu nohu zlomenou :lol: možná že mám doma fakt herce :mrgreen:

chaela
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 16.08.18 21:44

@Ennny Tak jestli se tím chlubí a všem to hrdě a radostně ukazuje, tak to asi zdravotní problém nebude.

Ennny
Ukecaná baba ;) 1408 příspěvků 16.08.18 21:50

@chaela to zas ne,ale když se ho někdo zeptá
tak to začne ukazovat a vysvětlovat jak by mu ta noha měla za minutu upadnout..mi je divné že když se chce rozběhnout tak to prostě přes tu nožku neumí a spíš se začne vztekat že neumí chodit…říkám sama jsem z toho mimo a nevím co si o tom myslet

Ennny
Ukecaná baba ;) 1408 příspěvků 17.08.18 13:59

Holky tak mi to nedalo a jela jsem sním ,nakonec to je vyvrknutý kotník ,takže klidový režim a máme ho co nejvíc nocsit a musí to mís stahnuté obvazem -což je pro někoho oknec světa teda :?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >