Reklama

Pád dítěte z postele...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.18 07:14
Pád dítěte z postele...

Ahoj. Chtěla jsem se zeptat, jestli vám některé spadlo miminko na zem z postele, nebo třeba gauče a podobně…? A stalo se to některé třeba i víckrát? 8o :( Mně dnes spadl 9 měsíční chlapeček, když jsem bohužel podcenila ohraničení dekami a dala jsem jich málo. Brečel jen chvíli a už se směje, lozí si a hraje si. Má bouličku pod okem a to mě hrozně mrzí, ale snad bude v pohodě. Ale mám z toho hrozný pocit nezodpovědnosti :zed: Jak jste to snášely vy, holky? Nějak mám pocit, že si potřebuji přečíst nějaké vaše zkušenosti a třeba rady, jak se z toho pocitu nesložit… Snad mě neodsoudíte a děkuji..

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Aotearoa
Závislačka 4454 příspěvků 15.08.18 07:18

Otázka spíš je, komu se to nestalo :mrgreen: Taky mi syn spadl. To je bohužel hned. Neměj výčitky :kytka:

Aotearoa
Závislačka 4454 příspěvků 15.08.18 07:21

Jinak v 9 měsících už určitě učit, že na kraji postele je bum bum a au au a pomalu ukazovat, jak se z postele slézá.

Akras2
Ukecaná baba ;) 2204 příspěvků 15.08.18 07:23

Spadly mi obě. Nauč už slézat. A připrav se že pádů bude přibývat.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19563 příspěvků 15.08.18 07:25

Tak tak…komu se to nikdy nestalo? ;)
Jinak jak psala @Aotearoa v tomhle věku už se dá učit i jak z postele slézt (přehodit nožičky, zadek přes okraj a pozadu bezpečně slézt). Děcka jsou učenlivá, náš malej se to naučil za pár ukázek, a budeš mít klid 8)

Keyllah
Echt Kelišová 8976 příspěvků 15.08.18 07:26

Nám přerotovala dvouletá zábrany u postele a byla z toho zlomená klíční kost, a to tam byly ještě polštáře. Stane se to skoro každému, nepanikař ;) začni pomaloučku ukazovat, jak se spouští nožičkama dolů po bříšku a příště dej víc polštářů ;)

Ariadne
Echt Kelišová 8728 příspěvků 15.08.18 07:29

Spadly mi 2deti ze tri z postele. A drevenou podlahu a v pohode. Treti jeste nespadlo,ale to prijde ???? to je mala vyska. Z prebalovaku na dlazdice by to bylo horsi. Nauc ho slejzat po brisku nohama napred a bude to ok

Kriss Tina
Kelišová 5019 příspěvků 15.08.18 07:42

Jo spadl, z gauče hned 2× a to byl malinký potom z postele, všechno když mu bylo max půl roku :zed: oni to přežijou, nešílela bych pokud nepadá z vyvýšené postele na nějaký tvrdý povrch :think:

warita
Echt Kelišová 7754 příspěvků 15.08.18 07:45

a co delat, kdyz skoro dvouleta se snazi vylezt z postylky?mam kolem postylky dat neco mekkeho? Kdyz ji melana hlidani mama, tak ji uz vylezla, spadla a mela na hlave bouli jako brno.

Uživatel je onlineRun
Generální žvanilka 20544 příspěvků 15.08.18 07:55

No v tomhle věku začínala chodit, takže byla domlacena pořád. Jako hodně jsem se lekla jen jednou, když vzala na chatě hlavou o roh takového malého schodu a rozsekla si kůži na hlavě. Jiná slezat a padat se dá naučit. My jsme třeba ani neměli zabranu na schodech, raději jsem ji hned učila jak z nich slezat. Vylezat je uměla hned. Bude hůř, neboj :mrgreen:

Uživatel je onlineAnna85
Kecalka 332 příspěvků 15.08.18 08:03

@warita
Spis bych zacala uvazovat o vlastni posteli, ze ktere vyleze snadneji.

vertunka
Závislačka 4623 příspěvků 15.08.18 08:06
@warita píše:
a co delat, kdyz skoro dvouleta se snazi vylezt z postylky?mam kolem postylky dat neco mekkeho? Kdyz ji melana hlidani mama, tak ji uz vylezla, spadla a mela na hlave bouli jako brno.

Dat ji do normalni postele.

LenkaRoh
Kecalka 488 příspěvků 15.08.18 08:11

Spadly obě, jakmile se začnou mrňata převalovat je to hned, takže pro mně to byl vždycky impuls pro přestěhování přes den na zem a k postelím jsme dokoupili zábrany. Jinak manžel tvrdí, že děti jsou částečně nerozbitné, a asi má trochu pravdu. Protože jakmile začaly chodit, bylo pádů spousta, a většinou skončily jen modřinami.

Kriss Tina
Kelišová 5019 příspěvků 15.08.18 08:18

@warita a proč má ve dvou letech postýlku? Tak velké dítě může spát na válendě nebo ji aspoň sundej tu postarnici z postýlky :think:

e008
Závislačka 3245 příspěvků 26 inzerátů 15.08.18 08:20

@warita bud bych vyndala dve sprusle, at muze z postelky vylezt nebo velkou postel. jine reseni neni. padu z prelezeni postylky bych se bala dost.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >