Reklama

Tea-tree Oil nebo klasická desinfekce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mattez
Ukecaná baba ;) 1224 příspěvků 23.08.18 11:17
Tea-tree Oil nebo klasicka desinfekce?

Dobry den, vsimla jsem si v nedavne diskusi zminku o cisteni zraneni. Proto by mi zajímalo, zda si myslite, ze je lepsi odreniny a drobna zraneni desinfikovat tea-tree oilem nebo klasickou desinfekci? Diky :)

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 23.08.18 11:18

Desinfekcí. Pro děti mam nepalivou, pro dospělé klasiku.

mattez
Ukecaná baba ;) 1224 příspěvků 23.08.18 11:23

@Tichošlápek ja prave cetla, ze ten teatree oil ma vynikajici desinfekcni i hojive ucinky..mam doma oboji, tak me to zajima :)

P4ja
Kelišová 5774 příspěvků 23.08.18 11:24

Na první dávám Dettol a jinak potom potírám tea tree a moc pěkně se to hojí.

Tichošlápek
Extra třída :D 10088 příspěvků 23.08.18 11:25

@mattez taky ho mam, ale používám jen na pripadne akné apod. Nebo při ryme. Ale jinak jedu desinfekci

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62927 příspěvků 3 inzeráty 23.08.18 13:16

@mattez No, já většinou odřeniny a spol nedefinfikuju vůbec. Zejména protože se děti neobtěžují tím mi je hlásit hned.

xammy
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 23.08.18 14:49
@j.a.n.i1 píše:
@mattez No, já většinou odřeniny a spol nedefinfikuju vůbec. Zejména protože se děti neobtěžují tím mi je hlásit hned.

u nas to same

mattez
Ukecaná baba ;) 1224 příspěvků 23.08.18 18:02

@j.a.n.i1 rozumim :) tak ja mam deti 2 a 5 a casto jim orohlizim, jestli nemaji treba kliste, tak to si jeste vsimnete :) myslela jsem i vetsi rany treba nez malickou odreninu

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62927 příspěvků 3 inzeráty 23.08.18 18:23

@mattez No, to si vsimnu, ale i tak to neni v horizontu 5-10 minut po tom, co se odrely a dodazecne uz to moc nema smysl, to tak hemagel.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

V rodině Štikových jsou na nože, matka a dcera se nesnášejí kvůli kočce

Na konci září si Ornella Koktová posteskla, že její matka Monika Štiková... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >