Tea-tree Oil nebo klasická desinfekce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mattez
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 23.08.18 11:17
Tea-tree Oil nebo klasicka desinfekce?

Dobry den, vsimla jsem si v nedavne diskusi zminku o cisteni zraneni. Proto by mi zajímalo, zda si myslite, ze je lepsi odreniny a drobna zraneni desinfikovat tea-tree oilem nebo klasickou desinfekci? Diky :)

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10956 příspěvků 23.08.18 11:18

Desinfekcí. Pro děti mam nepalivou, pro dospělé klasiku.

mattez
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 23.08.18 11:23

@Tichošlápek ja prave cetla, ze ten teatree oil ma vynikajici desinfekcni i hojive ucinky..mam doma oboji, tak me to zajima :)

P4ja
Kelišová 6634 příspěvků 23.08.18 11:24

Na první dávám Dettol a jinak potom potírám tea tree a moc pěkně se to hojí.

Tichošlápek
Extra třída :D 10956 příspěvků 23.08.18 11:25

@mattez taky ho mam, ale používám jen na pripadne akné apod. Nebo při ryme. Ale jinak jedu desinfekci

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63765 příspěvků 3 inzeráty 23.08.18 13:16

@mattez No, já většinou odřeniny a spol nedefinfikuju vůbec. Zejména protože se děti neobtěžují tím mi je hlásit hned.

xammy
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 23.08.18 14:49
@j.a.n.i1 píše:
@mattez No, já většinou odřeniny a spol nedefinfikuju vůbec. Zejména protože se děti neobtěžují tím mi je hlásit hned.

u nas to same

mattez
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 23.08.18 18:02

@j.a.n.i1 rozumim :) tak ja mam deti 2 a 5 a casto jim orohlizim, jestli nemaji treba kliste, tak to si jeste vsimnete :) myslela jsem i vetsi rany treba nez malickou odreninu

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63765 příspěvků 3 inzeráty 23.08.18 18:23

@mattez No, to si vsimnu, ale i tak to neni v horizontu 5-10 minut po tom, co se odrely a dodazecne uz to moc nema smysl, to tak hemagel.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Rebel Limberský: Nařkl slávistického bosse Tvrdíka z ovlivňování zápasu

David Limberský (35) opět potvrdil, že je právem označován za největšího... číst dále >

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >