Úrazové pojištění kooperativa -jak to je?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 13:16
Úrazové pojisteni kooperativa-jak to je

Ahoj, musi se uraz hlasit hned na kooperativu nebo ne? Nekdo rikal, ze se jde az potom, ci je uraz vylecen, pro formulare. Diky

Reakce:

jkra
Nadpozemská drbna 25087 příspěvků 18.09.18 13:19

Ja nahlasila den po uraze, online prilozila lekraskou zpravu a do dvou dni jsem dostala penize. Dite se lecilo 2 mesice. BYla jsem strasne mile prekvapena.

solip
Kecalka 454 příspěvků 18.09.18 13:26

Pojistnou udalost musis nahlasit co nejdrive (u nekterych pojistoven do tydne, jinde treba do mesice), ale vetsinou staci online vyplnit dotaznik. Vyplnene formulare odevzdas po ukonceni leceni. Podivej se na stranky kooperativy, urcite to tam budou mit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 13:27

@jkra ja to mam složitější. Uraz mam totiz uz od června :D vsechny lekarske zpravy mam, stale chodím na rehabilitace. Znamy mi rekl, ze staci az potom jít pro formulare. Hlavne jde nejspis o vyluku,timpadem jsem se nechtela k tomu hlasit hned. Takze mi nic nemusi proplatit. 18let jsem necerpala pojistku, tak snad to pujde ukecat. :?

siringa
Stálice 74 příspěvků 18.09.18 13:35

pritel si zlomil prst a také vse hlásil až byla léčba ukončena aby byly přiloženy i zprávy z RHB. Myslím, že jste nic nepokazila…bohužel jsme již kooperativu zrušili a přešly s urazovkou pod NN a to byla chyba myslím. Když jsme meli podepsat volali dvakrát denně , ale když ke smlouvě slíbili roční předplatné časopisu, tak paní poradkyni nemůžu dostihnout, pořád je někde v zahraničí či co…tim padem to nevrhá na celé NN dobrý stín a bojím se až dojde k úrazu či nemoci :nevim: jinak u kooperativy bylo vše rychlé a stručné :*

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 13:41

@siringa Tak snad, ja právě na netu zjistila, ze to, co mi tam napsali v nemocnici spada pod vyluku. Nevim jak u kooperativy, ale u jinych vetsinou ano. Mam tam napsane: jako členka sportovního oddílu. No a kdyby videli jen toto, tak s tim seknou hned :D ma léčba s prstem se prodloužila a rekla bych, ze mi par rehabilitaci jeste připíšou. Podle mě udělali chybu i doktoři, prst mam porad natekly a ikdyz ho na rhb rozcvicime jak se da, tak sama ho tam neudrzim. Hned se vrati do te jeho běžné polohy :D :nevim:

Janli
Kelišová 6237 příspěvků 18.09.18 13:49

Neptej se tady a rovnou si zavolej na svoji pojišťovnu. Každá pojišťovna to má jinak a i pojistky od jedné pojišťovny se mohou lišit. Neznáme tvoje pojistné podmínky. Záleží také na tom, zda máš sjednané denní odškodné nebo jen odškodnění za úraz. Je toho hodně, co přichází v potaz, takže zavolej člověka, který ti pojistku sjednával, měl by ti s vyřízením pomoci.

Tichošlápek
Extra třída :D 10829 příspěvků 18.09.18 13:52

Hlásila jsem dva měsíce starý úraz syna a nikdo ani nemrkl. Bez problému vyplatili plnění. Také kooperativa

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Milion donesla v igelitce do baru! Svědek vypověděl, jak Řepka prodával auto, které mu nepatřilo

Ostře sledovaný soud s bývalým fotbalovým reprezentantem Tomášem Řepkou (44)... číst dále >

Smutné Vánoce Jiřiny Bohdalové: Ortéza a invalidní vozík! Sama neudělá ani krok

V dubnu Jiřina Bohdalová (87) spadla ze schodů a nevypadalo to s ní vůbec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >