Skvrnka na hlavičce kojence

Anonymní
29.6.18 17:56

Skvrnka na hlavičce kojence

Ahoj, prosím anonymně, jde o mého syna a jeho zdrav. potiž.

Jsou mu 3 měsíce, plně kojený. Dnes jsem mu na hlavičce objevila tuto skvrnku, nemáte zkušenosti co by to tak mohlo být? Možná tvořící se mateřské znaménko? Mám plašit a jít k Dr? Je to naše první vymodlené dítě, a chlap už samozřejmě stresuje :oops:

Díky za případné reakce

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
29.6.18 17:57

Zapomněla jsem fotky..

  • Citovat
  • Upravit
14376
29.6.18 18:43

Mně to přijde jako znaménko,počkala bych na další poradnu,nevypadá to nijak vážně.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29.6.18 19:25

Zdravím tě, dcerka má již od narození na čele podobný flicek..doktorka viděla a zatím to řešit nebudeme..vypadá to na mateřské znaménko..buď v klidu a zbytečně nestresujte a radujte se z prcka :srdce: :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9166
29.6.18 22:36

Uklidni se…představ si, že by dítě bylo plně vlasaté, tak na to ani nepřijdeš. Není to nic vážného, kvůli čemu by jsi měla letět k lékaři.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4019
29.6.18 22:38

Řekla bych, že to nic není. Ale pro klid duše si můžeš zajít ke kožnímu, ať to zkoukne. Já šla také, kožní kouknul, konstatoval, že naše znaménko zhoubné není. V případě zvětšení můžeme nechat vyndat, ale že by to nijak nehrotil. Dokonce řekl, že se občas stává, že se vydrolí samo. Na fotce vypadá vystouple, jinak je to hladké. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

GS Mamavit Prefolin + DHA

  • (4.5) + 41 recenzí

Poradna pediatra

Ikona - Jiří Havránek

Mudr. Jiří Havránek